Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 1
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 2
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 3
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 4
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 5
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 6
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 7
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 8
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 9
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 10
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 11
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 12
Bytový dům, Rašínovo nábřeží, Nové Město - Praha 2 | 13

Bytový dům 2 625 m2, Praha 2, Nové Město, Rašínovo nábřeží

cena na vyžádání

Do oblíbených

Klasická budova z přelomu století, která je jednou z dominant pravého břehu Vltavy, stojí na rohu Rašínova nábřeží a Trojanovy ulice. Tato nárožní budova se pyšní 2515 m2 rezidenčních prostor a nedávno částečně zrekonstruovaných komerčních prostor v přízemí a v suterénu. Budova je aktuálně využívána k rezidenčnímu nájemnímu bydlení a nabízí využití potenciálu obchodních prostor, které jsou v současné době před rekonstrukcí. Budova prošla částečnou rekonstrukcí.

POPIS NEMOVITOSTI
Budova nabízí bytové prostory v 5 nadzemních podlažích a obchodní prostory ve 2 prostorných podlažích pod úrovní ulice. Ze všech pater jsou jedinečné výhledy na Pražský hrad. Jde o rezidenční budovu s multifunkčním využitím a rozsáhlými obchodními prostory, ideálními pro zřízení restaurace nebo parkovacích míst.

Podlahová plocha v m2:
nebytové prostory 799 m2
bytové prostory 1 688 m2
společné prostory 138 m2
CELKEM 2625 m2

LOKALITA
Budova se nachází přímo na nábřeží, na pomezí Prahy 1 a 2, a nabízí snadnou dostupnost všech částí pražského centra i okolních oblastí autem či MHD. Nedaleko se nachází proslulý Tančící dům a Karlovo a Palackého náměstí s klidnými parky. Lokalita nabízí řadu kvalitních restaurací, stylových kaváren, barů a obchodů i pravidelné kulturní akce, mimo jiné na oblíbené náplavce.
Dobrá dostupnost autem i MHD, stanice metra Karlovo náměstí (trasa B) se nachází ve snadném pěším dosahu.

INVESTIČNÍ DOPORUČENÍ & PROFIL

EXKLUZIVNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST
Lokalita, užitná plocha a výhledy, jež tato budova nabízí, představují jedinečnou příležitost pro investora, který by naplnil potenciál multifunkčního využití budovy. Lokalita aktuálně prochází rychlým rozvojem, vzniká tu řada různých restaurací, obchodů a nových veřejných prostranství.

MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ
Díky své výjimečné nábřežní lokalitě nabízí budova nájemcům obchodních prostor možnost těžit z její snadné dostupnosti pro klienty, nepřehlédnutelnosti a skvělých možností prezentace značky.

ALTERNATIVNÍ VYUŽITÍ
Díky orientaci směrem k nábřeží, výhledu na Pražský hrad i výborné viditelnosti se tato nemovitost dobře hodí ke zřízení hotelu nebo pro projekt kombinující pohostinství a ubytování.

Rašínovo nábřeží 66 nabízí investorům příležitost k akvizici strategické budovy vhodné k re-developmentu koupí samotné nemovitosti.

Svoboda & Williams Investment Management hledá investora, který by tuto budovu v pražském centru dokončil a nabídl trhu vyjímečný produkt.

Cena cena na vyžádání
Podlahová plocha 2 625 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Ke stažení Investiční memorandum
Referenční číslo 20283
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.