Prodej, Bytové domy, Hlavní město Praha, Praha 2

Začít vyhledávat

cena na vyžádání

Klasická budova z přelomu století, která je jednou z dominant pravého břehu Vltavy, stojí na rohu Rašínova nábřeží a Trojanovy ulice. Tato nárožní budova se pyšní 2515 m2 rezidenčních prostor a nedávno částečně zrekonstruovaných komerčních prostor v přízemí a v suterénu. Budova je aktuálně využívána k rezidenčnímu nájemnímu bydlení a nabízí využití potenciálu obchodních prostor, které jsou v současné době před rekonstrukcí. Budova prošla částečnou rekonstrukcí.POPIS NEMOVITOSTIBudova nabízí bytové prostory v 5 nadzemních podlažích a obchodní prostory ve 2 prostorných podlažích pod úrovní ulice. Ze všech pater jsou jedinečné výhledy na Pražský hrad. Jde o rezidenční budovu s multifunkčním vyu... více informací

Referenční číslo 20283

cena na vyžádání

„Skvělá investiční příležitost“POPIS NEMOVITOSTIRezidence La Fenice se nachází v rezidenční lokalitě pražských Vinohrad (Praha 2) nedaleko zastávky travaje a stanice metra Jiřího z Poděbrad. Nabízí celkem 54 prostorných, moderních, kvalitně vybavených apartmánů. V budově dále sídlí italská restaurace nabízející tradiční italskou kuchyni.Užitná plocha budovy v m2: Čistá podlahová plocha 3 025Byty celkem 2 141Nebytové prostory 683Zbývající užitná plocha 201Velikost pozemku 549 m2„Atraktivní rezidenční lokalita“LOKALITAVinohrady, kdysi královská část hlavního města jsou okouzlujícím secesním příkladem rezidenční dokonalosti a jako tradiční rezidenční čtvrť jsou populární již od 19. stole... více informací

Referenční číslo 20366

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.