Prodej, Bytové domy, Hlavní město Praha, Praha 4

Začít vyhledávat

rezervováno

Prodej bytového cihlového dvojdomu s šesti jednotkami, 2 dvojgarážemi a velkou privátní zahradou se vzrostlou zelení, situovaného v klidné rezidenční lokalitě na Praze 4 – Kamýk. Kompletní služby občanské vybavenosti v bezprostředním okolí, pár minut chůze od domu se nachází také rozlehlý lesopark a zastávka autobusu se spojením 10 minut na metro Kačerov.Dvojdům z roku 1996 má samostatné vchody a dvě dvojgaráže. Obě poloviny mají shodnou dispozici: 3+kk v 1.NP, 3+kk ve 2.NP a mezonet 5+kk ve 3. a 4.NP. V každém patře je kuchyň, koupelna a samostatná toaleta. Jednou z předností nemovitosti jsou jihozápadně orientované terasy s příjemným výhledem do zeleně.Vybavení zahrnuje dřevěné dubové park... více informací

Referenční číslo 23766

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.