Prodej, Bytové domy, Jihomoravský kraj

Začít vyhledávat

Brno
15 280 000 Kč

Bytový dům se 3 samostatnými jednotkami, garáží a dlážděným venkovním posezením, situovaný v těsném sousedství Wilsonova lesa ve vilové zástavbě v Brně - Žabovřeskách. Příjemná rezidenční lokalita nabízí množství zeleně a velmi čisté ovzduší, kompletní občanskou vybavenost a rychlou dopravní dostupnost do centra i na dálnici D1. Tři minuty chůze od tramvajové zastávky, pár set metrů od tenisových kurtů a od napojení na cyklostezku vedoucí podél řeky Svratky.Ve zvýšeném přízemí a v 1. patře jsou umístěny identické byty o dispozici 2+1 (kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna, předsíň, komora). Ve 2. patře se nachází dvoupokojový byt bez kuchyně a samostatný ateliér. Suterén domu je tvořen p... více informací

Referenční číslo 23283

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.