Prodej, Bytové domy, Středočeský kraj

Začít vyhledávat

25 000 000 Kč

Jedinečná příležitost koupě unikátní vily z roku 1914, postavené ve stylu geometrické secese dle návrhu renomovaného českého architekta Josefa Fanty a zapsané na seznamu kulturních památek České republiky. Vila zahrnuje 5 bytových jednotek, suterén s vinným sklepem a dvojgaráž, náleží k ní také pěkně udržovaná zahrada. Nemovitost se nachází na krásném místě přímo přiléhajícím k Lázeňského parku, jen pár minut chůze od hlavního náměstí, zámku Poděbrady a břehu Labe. Vila nabízí čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží, a to včetně suterénu a zatím nevyužité půdy. V přízemí a 1. patře se nachází vždy shodně 2 bytové jednotky, s možností vzájemného propojení již existujícími dveřmi. Ve 2. patře... více informací

Referenční číslo 24389

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.