Prodej, Bytové domy, Ústecký kraj

Začít vyhledávat

9 500 000 Kč

Atraktivní činžovní dům se 4 byty vhodný k rekonstrukci, situovaný v tradiční rezidenční lokalitě Šanov, v rychlé dostupnosti největších teplických lázní, historického centra, Havlíčkových a Janáčkových sadů a vlakového nádraží. V domě se nachází 4 byty o dispozici 3+1, zatím nevyužitá půda a sklep. Budova je po částečné renovaci - má nově opravenou secesní fasádu, komín, klempířské prvky a vyměněná dřevěná okna. Je vydáno platné stavební povolení pro kompletní rekonstrukci celé budovy a instalaci výtahu ve dvoře. Přízemí je pronajato, ve stavu vhodném k užívání, ostatní byty jsou ve stadiu shell & core. K zachovanému originálnímu vybavení některých jednotek patří parkety a původní vstup... více informací

Referenční číslo 24166

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.