Prodej, Pozemky, Hlavní město Praha, Praha 8

Začít vyhledávat

4 658 Kč za m2

Výjimečná nabídka koupě pozemku o celkové výměře 4 938 m2 v atraktivní lokalitě Prahy - Dolní Chabry. Velmi pěkný pozemek na konci zástavby s krásným výhledem do okolní krajiny. Přivedeny jsou veškeré inženýrské sítě, navíc se na pozemku nachází vlastní studna. Pozemek lze využít ke stavbě různých objektů, například pro samostatné rodinné domy, řadové objekty, menší bytový dům, případně pro výstavbu větší rodinné vily. Část pozemku je vedena jako SV-C, tedy s možností umístění objektů k podnikání.Veškerá občanská vybavenost v rychlém dosahu, výborná dopravní dostupnost do centra. V okolí lze využít širokých možností sportovního vyžití a relaxace v přírodě. Nedaleko se nachází dětská i sporto... více informací

Referenční číslo 24114

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.