Prodej, Pozemky, Královéhradecký kraj

Začít vyhledávat

Projekt se stavebním povolením
7 185 Kč za m2

Stavební pozemek s projektem pro výstavbu bytového komplexu s 51 bytovými jednotkami a kavárnou na břehu Labe a současně jen 150 m od centra Vrchlabí. Město Vrchlabí nabízí svým návštěvníkům maximální zimní i letní vyžití. Nový skiareál Herlíkovice v bezprostředním sousedství čítá 11,3 km upravených sjezdových tratí. 12 km je vzdáleno i největší české lyžařské středisko Špindlerův mlýn.Komplex je rozdělen do dvou základních částí - rezidence u řeky a viladům v zahradě. Umožňuje tedy i výstavbu na etapy. Projekt má územní rozhodnutí i pravomocné stavební povolení a stavba byla zahájena, je tedy možné plynule navázat na provedé práce.Areál nabídne apartmány o velikostech 1+kk - 4+kk a výměrách... více informací

Referenční číslo 24689

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.