Prodej, Pozemky, Královéhradecký kraj

Začít vyhledávat

37 954 Kč za m2

V žádané a velmi atraktivní lokalitě svatopetrského údolí ve Špindlerově Mlýně, jen pár metrů od populární sjezdovky Stoh, nabízíme k prodeji pozemek 303 m2 s objektem bývalé restaurace s ubytováním, určený ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Překrásná přírodní lokalita jednoho z nejoblíbenějších českých lyžařských středisek. Budova, která se na pozemku nachází, je dvoupodlažní, se sedlovou střechou. Přízemí bylo využíváno jako prodejna a bistro se zázemím (sklad, kancelář, umývárna, toaleta a šatna), 1. patro pak je tvořeno 5 samostatnými pokoji, kuchyňkou a sociálním zázemím (2 koupelny, 2 toalety). Dům je cihlový, s plechovou střechou. Je napojen na veřejnou kanalizaci, elektřinu a o... více informací

Referenční číslo 24430

Vč. stavebního povolení
4 857 Kč za m2

Stavební pozemek s projektem pro výstavbu bytového komplexu s 51 bytovými jednotkami a kavárnou na břehu Labe a současně jen 150 m od centra Vrchlabí. Město Vrchlabí nabízí svým návštěvníkům maximální zimní i letní vyžití. Nový skiareál Herlíkovice v bezprostředním sousedství čítá 11,3 km upravených sjezdových tratí. 12 km je vzdáleno i největší české lyžařské středisko Špindlerův mlýn.Komplex je rozdělen do dvou základních částí - rezidence u řeky a viladům v zahradě. Umožňuje tedy i výstavbu na etapy. Projekt má územní rozhodnutí i pravomocné stavební povolení a stavba byla zahájena, je tedy možné plynule navázat na provedé práce.Areál nabídne apartmány o velikostech 1+kk - 4+kk a výměrách... více informací

Referenční číslo 24689

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.