Prodej, Pozemky, Zlínský kraj

Začít vyhledávat

180 Kč za m2

Pozemek o výměře 21 636 m2 s projektem nadčasové vily a s neopakovatelným výhledem na okolní zalesněnou krajinu Bílých Karpat se nachází v překrásné přírodní lokalitě CHKO Hostýnské vrchy, v obci Podkopná Lhota. Dostupnost 30 minut do Zlína, Vsetína a Bystřice pod Hostýnem, 1h 15 minut do Olomouce a do Brna. Lehce svažitý zatravněný pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu, který se bude těšit naprostému tichu a soukromí. Stavba je již schválena v územním plánu obce a má platné stavební povolení. Projekt vyobrazený na vizualizacích byl vytvořen architektem Luďkem Rýznerem z renomovaného studia OK Plan Architects a je zahrnut v kupní ceně pozemku - počítá se stavbou jednopodlažního, do t... více informací

Referenční číslo 24351

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.