Katalog Prodej Rodinný dům Olomoucký kraj Hranice na Moravě
cena na vyžádání

Rodinný dům 5 + kk
Hranice na Moravě

Rodinný dům 5 + kk, Hranice na Moravě
cena na vyžádání

Rodinný dům 5 + kk
453 m2, Hranice na Moravě

Designový, energeticky pasivní rodinný dům s koupacím jezírkem na rozlehlé zahradě nacházející se v Hranicích na Moravě. Oceněný Stavbou roku 2010 a Zahradou roku 2013.

Tento velkoryse řešený dům koncipován ve tvaru různoběžných kružnic respektujících profil terénu tvoří dvě podlaží. První podlaží nabízí hlavní obytnou místnost s dvojitou výškou stropu se vstupem na terasu s orientací na jihozápad, kuchyň, dětský pokoj s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, ložnici s en-suite koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletou a šatnou, samostatnou toaletu, relaxační místnost (fitness, Whirlpool, sauna, toaleta, šatna), technickou místnost a šatnu s prádelnou. K terase náleží zázemí - sklad zahradní techniky, venkovní toaleta a vinný sklep. Na terasu také navazuje koupací jezírko o ploše 150 m2.

Druhé podlaží domu nabízí pokoj pro hosty, pracovnu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, šatnu, galerii se schodištěm, venkovní galerii, garáž pro dvě vozidla, kola a motorku, sklad-dílnu a kryté parkovací stání pro tři vozidla. Materiály - obvodové zdivo domu - železobeton, dřevěný rošt vyplněný tepelnou izolací a uzavřen dřevěnou provětrávanou fasádou ze sibiřského modřínu (thermowood). Okenní prvky - hliníkové profily osazeny termoizolačními trojskly. Větrání, vytápění a klimatizování vnitřních prostor energeticky pasivního domu - vzduchotechnická zařízení s rekuperací. Dům má vlastní čistírnu odpadních vod, dešťové vody jsou svedeny do potoku protékajícího zahradou. Dům je vybaven dálkovým řízením, kamerovým a zabezpečovacím systémem. Stavbu projektovala a realizovala společnost PROBI Inženýring s.r.o.

Hranice na Moravě leží na mezinárodní silnici E 462 na půl cesty mezi Vídní a Krakovem. Hranice se nachází nedaleko Ostravy, třetího největšího města v ČR.

Interiér 453 m2, terasa 159 m2, pozemek 3416 m2.

Cena cena na vyžádání

Interiér 453 m2

Zastavěná plocha 345 m2

Pozemek 3 416 m2

Zahrada 3 071 m2

Parkování Ano

Sklep Ne

PENB A

Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Referenční číslo 17505

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Referenční číslo 17505

Odeslat poptávku na tento rodinný dům?

odeslat poptávku
přidat do oblíbených
Jan Mráz |

Jan Mráz

+420 724 551 238
+420 257 328 281

Nově zařazené nemovitosti
e-mailem

Pokud chcete být každý měsíc informováni o nově zařazených nemovitostech k prodeji nebo pronájmu, přihlašte se prosím k odběru newsletteru.
Chci dostávat novinky
×

Nově zařazené nemovitosti
e-mailem

Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu. Níže prosím zadejte svůj e-mail.

E-mail*

Moje oblíbené

Moje oblíbené zobrazuje selekci Vámi zvolených nemovitostí a umožňuje zaslání hromadné poptávky na Vámi vybrané nemovitosti.

V současné chvíli nemáte vybrány žádné nemovitosti v selekci "Moje oblíbené". Použijte funkci "přidat do oblíbených".

Procházet rodinné domy k prodeji v našem katalogu nemovitostí

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zahraničí, Brno


Procházet rodinné domy k prodeji v Praze

Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 8, Praha 9, Praha 10


Procházet rodinné domy k prodeji v Brně

Brno - střed, Brno - venkov, Brno - Ivanovice, Brno - sever

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů. ×