Katalog Prodej Rodinný dům Olomoucký kraj Hranice na Moravě
cena na vyžádání

Rodinný dům 5 + kk
Hranice na Moravě

Rodinný dům 5 + kk, Hranice na Moravě
cena na vyžádání

Rodinný dům 5 + kk
453 m2, Hranice na Moravě

Designový, energeticky pasivní rodinný dům s koupacím jezírkem na rozlehlé zahradě nacházející se v Hranicích na Moravě. Oceněný Stavbou roku 2010 a Zahradou roku 2013.

Tento velkoryse řešený dům koncipován ve tvaru různoběžných kružnic respektujících profil terénu tvoří dvě podlaží. První podlaží nabízí hlavní obytnou místnost s dvojitou výškou stropu se vstupem na terasu s orientací na jihozápad, kuchyň, dětský pokoj s en-suite koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, ložnici s en-suite koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletou a šatnou, samostatnou toaletu, relaxační místnost (fitness, Whirlpool, sauna, toaleta, šatna), technickou místnost a šatnu s prádelnou. K terase náleží zázemí - sklad zahradní techniky, venkovní toaleta a vinný sklep. Na terasu také navazuje koupací jezírko o ploše 150 m2.

Druhé podlaží domu nabízí pokoj pro hosty, pracovnu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, šatnu, galerii se schodištěm, venkovní galerii, garáž pro dvě vozidla, kola a motorku, sklad-dílnu a kryté parkovací stání pro tři vozidla. Materiály - obvodové zdivo domu - železobeton, dřevěný rošt vyplněný tepelnou izolací a uzavřen dřevěnou provětrávanou fasádou ze sibiřského modřínu (thermowood). Okenní prvky - hliníkové profily osazeny termoizolačními trojskly. Větrání, vytápění a klimatizování vnitřních prostor energeticky pasivního domu - vzduchotechnická zařízení s rekuperací. Dům má vlastní čistírnu odpadních vod, dešťové vody jsou svedeny do potoku protékajícího zahradou. Dům je vybaven dálkovým řízením, kamerovým a zabezpečovacím systémem. Stavbu projektovala a realizovala společnost PROBI Inženýring s.r.o.

Hranice na Moravě leží na mezinárodní silnici E 462 na půl cesty mezi Vídní a Krakovem. Hranice se nachází nedaleko Ostravy, třetího největšího města v ČR.

Interiér 453 m2, terasa 159 m2, pozemek 3416 m2.

Cena cena na vyžádání

Interiér 453 m2

Zastavěná plocha 345 m2

Pozemek 3 416 m2

Zahrada 3 071 m2

Parkování Ano

Sklep Ne

Průkaz energetické náročnosti

Stáhnout PDF Stáhnout PDF

Referenční číslo 17505

Referenční číslo 17505

Odeslat poptávku na tento rodinný dům?

odeslat poptávku
přidat do oblíbených
Jan Mráz |

Jan Mráz

+420 724 551 238
+420 257 328 281

Nově zařazené nemovitosti
e-mailem

Pokud chcete být každý měsíc informováni o nově zařazených nemovitostech k prodeji nebo pronájmu, přihlašte se prosím k odběru newsletteru.
Chci dostávat novinky
×

Nově zařazené nemovitosti
e-mailem

Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu. Níže prosím zadejte svůj e-mail.

E-mail*

Moje oblíbené

Moje oblíbené zobrazuje selekci Vámi zvolených nemovitostí a umožňuje zaslání hromadné poptávky na Vámi vybrané nemovitosti.

V současné chvíli nemáte vybrány žádné nemovitosti v selekci "Moje oblíbené". Použijte funkci "přidat do oblíbených".