Pronájem, Obchodní prostory, Hlavní město Praha, Praha 3

Začít vyhledávat

22 € za m2

Obchodní prostory k pronájmu v nově zrekonstruovaném rezidenčním domě situovaném v atraktivní lokalitě Prahy 3 – Vinohrady. Prostory o rozloze 120 m2 se nachází v přízemí a suterénu domu, jsou ve stavu shall & core připravené k okamžitému nastěhování. Prostory jsou vhodné pro vybudování restaurace či kavárny. Lokalita: Výborná dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti budovy tramvajové a autobusové zastávky, stanice metra Flora a Jiřího z Poděbrad (trasa A) vzdálené 10 minut chůze. Nedaleko Mahlerovy sady. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi. více informací

Referenční číslo 22991

22 € za m2

Obchodní prostory k pronájmu v nově zrekonstruovaném rezidenčním domě situovaném v atraktivní lokalitě Prahy 3 – Vinohrady. Prostory o rozloze 38 m2 se nachází v přízemí domu, jsou ve stavu shall & core připravené k okamžitému nastěhování. Prostory jsou vhodné pro kadeřnictví, obchod s delikatesami či jiným zbožím.Lokalita:Výborná dostupnost autem i hromadnou dopravou – v blízkosti budovy tramvajové a autobusové zastávky, stanice metra Flora a Jiřího z Poděbrad (trasa A) vzdálené 10 minut chůze. Nedaleko Mahlerovy sady.Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi. více informací

Referenční číslo 22992

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.