Pronájem, Obchodní prostory, Hlavní město Praha, Praha 3

Začít vyhledávat

5,11 € za m2

Obchodní a výrobní prostory k pronájmu situované v lokalitě pražských Vinohrad. Prostory jsou vhodné pro gastronomický provoz. Je možné i jiné využití, např. e-shop, ateliér nebo nerušící výroba. Prostory se pronajímají vcelku, nelze je dělit.Lokalita:Prostory se nachází blízko náměstí Jiřího z Poděbrad a jsou dobře dostupné hromadnou dopravou – nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad (trasa A), v blízkosti tramvajových spojů. Kvalitní občanská vybavenost v okolí, široký výběr restaurací a kaváren.Vybavení a služby:Prostory na přízemí se skládají z obchodní části (100 m2) a výrobní části (500 m2), dále jsou k dispozici sklady, dílna, sprchy a šatny pro zaměstnance, toalety a malá kancelář.... více informací

Referenční číslo 23991

cena na vyžádání

Kompletně zařízená elegantní kavárna se stylovým interiérem a prostornou venkovní terasou k pronájmu na Praze 3. Jedinečná příležitost postoupení prostor za odstupné. Lokalita: Kavárna je situovaná v jednopodlažní novostavbě v upraveném a tichém vnitrobloku činžovního domu, v těsném sousedství náměstí Jiřího z Poděbrad. Atraktivní rezidenční lokalita s výbornou dopravní dostupností, 200 metrů od vstupu do stanice metra Jiřího z Poděbrad (trasa A) a od zastávky tramvají. Vybavení a služby: Kavárnu tvoří dvě místnosti se sezením pro hosty, s kapacitou pro 25 osob, s velkými francouzskými a střešními okny a barem; dále toalety pro hosty a zázemí pro personál. K prostorám náleží velká venkovní t... více informací

Referenční číslo 24366

Nově zařazené nemovitosti e-mailem Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.
Níže prosím zadejte svůj e-mail.

Chci dostávat novinky

Děkujeme za Váš zájem. Na uvedenou e-mailovou adresu jsme Vám právě odeslali potvrzovací zprávu. Pro dokončení registrace prosím klikněte na odkaz v ní .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.