Katalog: Pronájem Rodinné domy Hlavní město Praha Praha 9
Městská částKlánovice

Rodinné domy k pronájmu Praha 9

Rodinné domy k pronájmu v Praze 9 jsou pro vás dostupné v rezidenčních částech Vysočany, Hrdlořezy, Prosek, Letňany, Hloubětín a v částech Libně. Domy k pronájmu na Praze 9 se nacházejí severozápadně od centra města a mají na dosah jak život a kulturu v centru Prahy, tak uvolněnější životní tempo a možnosti rekreace mimo hlavní město. Tuto rychle se rozvíjející část Prahy charakterizuje různorodost jejích obyvatel, architektura i využití půdy. Vily a rodinné domy k pronájmu na Prahy 9 se stávají stále oblíbenější díky novým stavebním projektům a rekonstrukcím existujících domů, díky čemuž získávají na hodnotě a disponují veškerým moderním vybavením. Zahrady a zajímavé architektonické prvky jsou u rodinných domů k pronájmu na Praze 9 poměrně časté. V oblasti se nachází kompletní síť městské hromadné dopravy, obchodní centra, jako je nákupní galerie Fénix ve Vysočanech, výborné školy a administrativní centra. Neváhejte se obrátit na naši kancelář, pokud potřebujete více informací týkajících se naší výborné nabídky rodinných domů k pronájmu na Praze 9.

Referenční číslo 22523

Rodinný dům

Praha 9 - Klánovice, Smidarská 

125 736 Kč

Reprezentativní rodinný dům 8+1 + byt 1+kk pro personál se samostatným vchodem. Celková plocha 609 m2.4 ložnice, každá s vlastní koupelnou, obývací prostor s jídelnou, knihovnou s krbem a společenskou částí, pracovna s terasou, velkorysá vstupní hala. Byt 1+kk pro personál se samostatným vchodem.... více informací

odeslat poptávku přidat do oblíbených

Nově zařazené nemovitosti
e-mailem

Pokud chcete být každý měsíc informováni o nově zařazených nemovitostech k prodeji nebo pronájmu, přihlašte se prosím k odběru newsletteru.
Chci dostávat novinky
×

Nově zařazené nemovitosti
e-mailem

Pravidelně každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu. Níže prosím zadejte svůj e-mail.

E-mail*

Moje oblíbené

Moje oblíbené zobrazuje selekci Vámi zvolených nemovitostí a umožňuje zaslání hromadné poptávky na Vámi vybrané nemovitosti.

V současné chvíli nemáte vybrány žádné nemovitosti v selekci "Moje oblíbené". Použijte funkci "přidat do oblíbených".

Rodinné domy na mapě

Procházet rodinné domy k pronájmu v našem katalogu nemovitostí

Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zahraničí


Procházet rodinné domy k pronájmu v Praze

Praha 2, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 9