Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

11. srpna 2015

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem projektu Rodinné domy Ivanovice v Brně

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla vybrána jako exkluzivní prodejce developerského projektu Rodinné domy Ivanovice. Ten nabídne architektonicky sladěný soubor rodinných domů, situovaný v klidné přírodní lokalitě, pouhých 10 minut severně od centra Brna.

Projekt, za jehož architektonickou stránkou stojí brněnské studio AEIOU + ADD, bude sestávat z celkem 27 nízkoenergetických rodinných domů třech typů. Na prodej budou samostatné rodinné domy, řadové domy i poloviny dvojdomů, a to o dispozicích 4+kk nebo 5+kk s možností klientských změn. Ke všem variantám domů budou k dispozici dvě dlážděná parkovací stání, k samostatným domům navíc i garáž pro dva vozy.

Developerský projekt Rodinné domy Ivanovice bude situován jen několik minut severně od centra Brna v těsné blízkosti Přírodního parku Baba, se kterým bude propojen chodníkem. Nabídne tak benefity tradiční rezidenční lokality, ale zároveň i vysokou míru soukromí, čisté životní prostředí, bohaté možnosti aktivního odpočinku a snadnou dopravní dostupnost centra Brna (MHD i autem) a dalších lokalit v ČR i okolních státech (Ivanovicemi prochází svitavský přivaděč, napojený na dálniční síť).

Více informací o projektu Rodinné domy Ivanovice.

10. srpna 2015

Výstavba projektu Villa Atrium Bubeneč zahájena

Na začátku srpna byly zahájeny stavební práce na rezidenčním projektu Villa Atrium Bubeneč, který nabídne k prodeji limitovaný počet deseti luxusních bytů. Tento komorní projekt bude sestávat ze dvou viladomů, propojených proskleným atriem. Exkluzivním prodejcem bytů v projektu je realitní kancelář Svoboda & Williams.

Villa Atrium Bubeneč nabídne světlé, prostorné byty (87–256 m2) o dispozicích 3+kk až 6+kk, každý z nich s terasou, lodžií nebo zahradou a s parkováním v podzemní garáži. Všechny byty budou dokončeny ve vysokém standardu. Světlost a vzdušnost bytů budou zajišťovat velkoformátová okna s výhledy na přilehlý park. Nejnáročnější klienty by mohly zaujmout prosklené penthousy s prostornými terasami, umístěné v nejvyšších, ustupujících podlažích, a byty s privátními zahradami.

Projekt nabízí bydlení v žádané lokalitě Prahy 6, v jednom z posledních míst určených k zástavbě v této části Bubenče. K přednostem lokality patří snadná dostupnost centra Prahy i letiště Václava Havla (stanice metra Dejvická je jen několik minut chůze od projektu) a množství služeb v okolí (mezinárodní školy, školky, obchody, kavárny, restaurace aj.). V pohodlném pěším dosahu se nachází také největší pražský park Stromovka, jen pár minut jízdy autem je pak pražská Zoo a Letenské sady, což ocení především rodiny s dětmi.

Předpokládaný termín dokončení: Q4 2016

Další informace o projektu Villa Atrium Bubeneč

7. července 2015

Svoboda & Williams koproducentem filmu Domácí péče

Svoboda & Williams je hrdým koproducentem nového českého filmu Domácí péče, uvedeného tento víkend v hlavní soutěži na 50. ročníku MFF Karlovy Vary.

Film je debutem režiséra Slávka Horáka a herecky se v něm představují Bolek Polívka, Alena Mihulová, Tatiana Vilhelmová, Zuzana Kronerová a další. Do čekých kin vstoupí film Domácí péče 16. července.

Domácí péče (2015) - trailer from Svoboda & Williams on Vimeo.

19. června 2015

Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem projektu Villa Atrium Bubeneč

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytových jednotek v rezidenčním projektu Villa Atrium Bubeneč. Ten nabídne omezený počet deseti luxusních bytů ve dvou viladomech nadčasového designu, propojených skleněným atriem a situovaných na prestižní adrese ve vilové čtvrti. Jako generální dodavatel stavby byla vybrána firma Podzimek & synové.

Bytové jednotky v rezidenčním projektu Villa Atrium Bubeneč nabídnou světlé a prostorné interiéry (111 - 256 m2) s francouzskými okny, špičkový standard vybavení a výhledy do klidného parku. V zájmu maximální míry komfortu a soukromí byla většina jednotek navržena tak, aby zabírala celé jedno podlaží. Byty budou mít dispozice 3+kk až 6+kk, přičemž ke každému bude náležet balkon či terasa a 1-4 parkovací stání. Náročné klienty by mohly zaujmout byty s vlastními zahradami (až 395 m2) a prosklené penthousy s prostornými terasami (až 101 m2), nacházející se v posledních, ustupujících podlažích.

Rezidenční projekt Villa Atrium Bubeneč se bude nacházet v klidné lokalitě naproti parku, jedné z posledních určených k zástavbě v této části Bubenče. Bydlení na této adrese skýtá řadu výhod, včetně snadné dostupnosti centra Prahy i letiště Václava Havla autem i MHD (stanice metra A Dejvická je v docházkové vzdálenosti) a širokého spektra služeb (včetně obchodů, restaurací, škol a školek a zdravotnických zařízení). Díky blízkosti parků Stromovka a Letenské sady i oblíbené pražské ZOO jde zároveň o skvělou lokalitu pro rodiny s dětmi.

Předpokládaný termín dokončení: Q4 2016

Podrobnější informace o projektu Villa Atrium Bubeneč.

29. dubna 2015

Vinohrady opět v kurzu

V posledních 12 měsících lze pozorovat výrazný nárůst poptávky po pronájmu bytů, ale i kanceláří na pražských Vinohradech. Zejména v oblasti rezidenčního pronájmu se Vinohrady stávají v rámci Prahy lokalitou číslo jedna.

Tento trend dokládají i výsledky realitní kanceláře Svoboda & Williams, které se aktuálně během velmi krátké doby podařilo obsadit nájemci všechny volné kancelářské prostory ve vinohradské administrativní budově Americká 23. Pronájem kanceláří tu Svoboda & Williams během posledních tří měsíců zprostředkovala pro IT firmy Distributed Computing Technologies (185 m2) a Anterida Group (165 m2) i pro logistickou firmu Raillex (103 m2). „Koncept kvalitních menších kanceláří na Vinohradech se ukázal jako úspěšný. Poptávka po nich aktuálně převyšuje nabídku, jakkoli je pražský trh s kancelářemi jinak značně saturovaný,“ komentuje výsledky realitní kanceláře Svoboda & Williams její Head of Commercial Leasing Petra Macháčková.

Zmíněný trend je patrný také u rezidenčního pronájmu. I tady poptávka převyšuje nabídku a nájemné je na Vinohradech často vyšší než v historickém centru. „Pro expaty hledající v Praze pronájem bytu jsou v současnosti Vinohrady lokalitou číslo jedna, kterou upřednostňují před centrem v úzkém smyslu. Byty k pronájmu v atraktivních částech Vinohrad dnes bývají pronajaty prakticky okamžitě poté, co se objeví na trhu, přičemž byty nad 150 m2 dokonce z trhu téměř zmizely,“ říká k aktuální situaci David Šimeček, Head of Residential Rentals ve Svoboda & Williams. K oblibě Vinohrad podle něj přispívá vedle blízkosti centra i přítomnost dvou velkých parků, díky nimž jsou Vinohrady ideální čtvrtí pro rodiny s dětmi, ale i celkově klidnější klima bez zástupů turistů.

Archív zpráv

8. dubna 2015 Nová tvář v oddělení rezidenčního pronájmu Svoboda & Williams

2. dubna 2015 Svoboda & Williams uspořádala seminář o investicích do fondu Accolade

9. února 2015 Interiéry kanceláří Svoboda & Williams představil prestižní server Office Snapshots

4. února 2015 Tým SWIM (Svoboda Williams Investment Management) se stal exkluzivním poradcem při prodeji prvotřídních historických budov v Praze

2. února 2015 Svoboda & Williams poskytne službu zastupování nájemce (T-rep) společnosti Ferring Pharmaceuticals

23. ledna 2015 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytů v rezidenci Pecháčkova No. 3

14. ledna 2015 Svoboda & Williams poskytla službu zastupování nájemce (T-rep) firmě StringData

8. ledna 2015 Realitní kancelář Svoboda & Williams posílil Michael Hynšt

4. ledna 2015 Svoboda & Williams získala pozici "Leading Agent" pro pronájem prostor v budovách Karlín Office House a Glass Office House

3. prosince 2014 Svoboda & Williams exkluzivním marketingovým partnerem Accolade

1. prosince 2014 Svoboda & Williams vstoupila na brněnský realitní trh

28. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala již čtvrtý rok za sebou prestižní ocenění CIJ Award v kategorii „Best Local Real Estate Agency“

6. listopadu 2014 Svoboda & Williams exkluzivním zástupcem společnosti StringData

6. listopadu 2014 Projekt OVENECKÁ No. 33 se stal absolutním vítězem v soutěži Realitní projekt roku 2014

5. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala pozici hlavního agenta pro pronájem komerčních prostor v brněnském areálu The Campus

18. října 2014 Výtěžek Svoboda & Williams CUPu ve výši 65 300 Kč podpoří nadaci Pink Bubble

15. října 2014 Novou vedoucí oddělení správy nemovitostí Svoboda & Williams je Biljana Horvitz

9. října 2014 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej a pronájem jednotek v rezidenčním projektu Royal Triangle

8. října 2014 Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu

29. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila realitní konference CEDEM CEE

22. září 2014 Tým Svoboda & Williams se objeví v novém českém filmu Domácí péče

12. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

25. července 2014 Noví členové týmu Svoboda & Williams

23. července 2014 Svoboda & Williams expanduje

10. června 2014 Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

6. června 2014 Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému