Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

11. května 2016

Svoboda & Williams spustila novou realitní aplikaci pro iOS i Android

Aktuální nabídku nemovitostí realitní kanceláře Svoboda & Williams můžete nyní sledovat také pomocí nové mobilní aplikace, která je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play. Vedle přehledného vyhledávání nemovitostí nabízí aplikace rovněž cenovou mapu zrealizovaných nájmů a funkci watchdog, díky níž Vám neunikne žádná nová nebo zlevněná nabídka odpovídající Vašim preferencím.

Aplikace Vám poskytne pohodlný přístup k pravidelně aktualizované nabídce rezidenčních i komerčních nemovitostí k prodeji či pronájmu. Díky intuitivnímu systému vyhledávání tu snadno a rychle naleznete nemovitosti podle svých preferencí. Ty, které Vás zaujmou, si navíc můžete uložit do oblíbených. Za zmínku stojí i cenová mapa nájemného, která Vás informuje o zrealizovaném nájemném u bytů a rodinných domů v dané lokalitě. Funkce watchdog Vám umožní uložit si své preference, přičemž aplikace Vás následně upozorňuje na nové odpovídající nabídky a slevy. V rámci aktualizací přinese aplikace Svoboda & Williams i další užitečné funkce.

APPLE  GP

2. května 2016

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej projektu Barrandovská zahrada

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v rezidenci Barrandovská zahrada. Tento komorní projekt nabídne stylové bydlení ve spojení s přírodou v klidné vilové lokalitě starého Barrandova.

Projekt Barrandovská zahrada bude tvořen nízkoenergetickou novostavbou s poutavými výhledy na údolí Vltavy, v obklopení členité, terasovité zahrady s přirozeně rostlými stromy. Architektonická tvář zahrady vzniká podle návrhu ateliéru Flera, který počítá s vytvořením soukromých zón i míst pro setkávání, včetně hájku s ohništěm, pergoly s nádherným výhledem a originálního dětského hřiště. Rezidence nabídne prvotřídní byty s terasami o dispozicích 1+kk až 5+kk a výměrách 42 až 166 m2, velkorysou vstupní halu, sklepní úložné prostory a garážová parkovací stání. Konstrukce domu navíc umožní nejen rozsáhlé změny dispozice bytu, ale i horizontální či vertikální propojování jednotek. Cena bytů zahrnuje privátní „zelené pokoje“, které v rámci zahrady fungují jako prostor vyhrazený pro nerušený odpočinek majitelů.

Projekt leží na rozlehlém, stromy obklopeném pozemku, ve svahu barrandovského skalního masivu, na nějž navazuje zalesněné území Chuchelského háje. Tato žádaná lokalita slibuje klidné bydlení, ideální nejen pro rodiny s dětmi, v kombinaci se snadnou dosažitelností centra Prahy MHD (zastávka autobusu je jen pár kroků od projektu) i autem (snadné napojení na hlavní silniční tahy). V blízkém okolí projektu se nachází široké spektrum služeb, včetně škol, školek, obchodů, bank i restaurací.

Plánované dokončení projektu: Q3 2017

Oficiální webové stránky projektu Barrandovská zahrada

25. dubna 2016

Svoboda & Williams partnerem oslavy narozenin týdeníku Euro na Pražském hradě

Realitní kancelář Svoboda & Williams se – v pozici partnera – zúčastnila oslavy 18. narozenin týdeníku Euro. Akce se uskutečnila 14. 4. 2016 ve Španělském a Rothmayerově sále Pražského hradu a nechyběla na ní řada významných osobností českého businessu a politiky. Za Svoboda & Williams popřála Euru k narozeninám Marion Williams, Senior Partner této realitní kanceláře. K dalším gratulantům patřil například bývalý prezident Václav Klaus, bývalý premiér Mirek Topolánek či státní tajemník Ministerstva financí Jan Sixta.

22. dubna 2016

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej jednotek v brněnském projektu Milhouse

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem jednotek v polyfunkční budově Milhouse, která má vzniknout v centru Brna, na křižovatce ulic Mlýnská, Masná a Zvonařka.

Pětipatrový komplex Milhouse, jenž bude postaven podle návrhu studia Chybik + Kristof Associated Architects, nabídne designově promyšlené byty a atraktivní obchodní prostory. Orientace budovy na jih a východ přispěje k příznivým světelným podmínkám a – v kombinaci s využitými technologiemi – i k nízkým provozních nákladům. Byty ve vyšších patrech poskytnou poutavé výhledy na katedrálu sv. Petra a Pavla i hrad Špilberk. K přednostem projektu patří vynikající dopravní dostupnost MHD (autobusy, tramvaje i trolejbusy) i autem (přímé napojení na hlavní dopravní tahy). V blízkém okolí budovy se nachází rovněž vlakové nádraží, autobusové nádraží a široké spektrum služeb, včetně nákupní Galerie Vaňkovka.

20. dubna 2016

Svoboda & Williams zahájila prodej projektu Slunečné domy u Mušova

Realitní kancelář Svoboda & Williams zahájila prodej projektu Slunečné domy u Mušova. Ten tvoří stylové rodinné domy s privátními střešními terasami a výhledy na Pálavské vrchy a Mušovská jezera, vzdálená pouhých 300 metrů. To vše v elegantním resortu s recepcí, umístěném v malebné krajině mikulovského mikroregionu.

Projekt Slunečné domy u Mušova nabízí celkem 13 nízkoenergetických rodinných domů s vysokým standardem vybavení, dispozicemi 2+kk a 3+kk a plochami 111 a 135 m2. Domy jsou situovány v architektonicky promyšleném resortu, jemuž vévodí bílé fasády, tolik typické pro oblast Středomoří, dřevěné obklady a upravené parkové plochy. Rezidentům tu bude k dispozici infrasauna, venkovní bazén, půjčovna sportovních potřeb i reprezentativní vinný sklep s kójemi pro archivaci vína. Pět menších vinných sklípků s typickými cihlovými klenbami lze dokoupit pro soukromé účely. V případě využívání nemovitosti k rekreaci nabízí developer projektu majitelům zprostředkování pronájmu pro zbývající část roku. Odhadovaná doba návratnosti investice je v takovém případě 7 až 10 let.

Projekt je situován na okraji jihomoravské obce Brod nad Dyjí, v malebném kraji slunce a vína, který poskytuje široké možnosti aktivního odpočinku, včetně ideálních podmínek pro cykloturistiku, pěší turistiku a rybaření. V sousedních Pasohlávkách se nachází termální aquapark a v blízké budoucnosti tam mají vzniknout i termální lázně. Díky místní nádherné krajině, rozvinuté vinařské tradici, bohaté historii i typicky slunečnému počasí patří tato lokalita k vůbec nejoblíbenějším rekreačním oblastem v České republice. Mezi její další benefity patří snadná dosažitelnost Lednicko-valtického areálu a Mikulova, ale i Brna (30 minut autem), Vídně, Bratislavy a dalších středoevropských lokalit.

Oficiální webové stránky projektu Slunečné domy u Mušova

Archív zpráv

12. dubna 2016 Villa Atrium Bubeneč: hrubá stavba dokončena

12. dubna 2016 Svoboda & Williams získala pozici "Leading Agent" pro pronájem kanceláří v budově Pekařská 14

12. dubna 2016 Kanceláře na Praze 1 od 100 m2, k pronájmu již od 1 roku

1. dubna 2016 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem domů v komorním projektu Truhlárna

9. března 2016 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytů ve viladomě U Pernikářky 7

7. března 2016 Projekt Vitrage House: polovina bytů prodána

15. února 2016 New York Times: Viladům Barrandovská vzdává hold zlaté éře české kinematografie

10. února 2016 Rezidenční komplex Royal Triangle zkolaudován

1. února 2016 New York Times: Brno je mekkou moderní architektury

1. února 2016 Megatech si od CTP pronajal 10.000 m2 v Brně

12. ledna 2016 Vitrage House, rezidenční projekt na Praze 1, zkolaudován

11. ledna 2016 Prestižní americké ocenění pro Alenu Mihulovou za film v koprodukci Svoboda & Williams

16. prosince 2015 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem bytů v projektu Vitrage House na Praze 1

5. listopadu 2015 Prokop Svoboda poskytl rozhovor deníku E15

6. října 2015 Podle PRF je Svoboda & Williams jedním z nejaktivnějších hráčů na trhu komerčního pronájmu

5. října 2015 Vítězem SVOBODA & WILLIAMS CUPu 2015 se stal tým společnosti CRESTYL

23. září 2015 Tým SWIM poradcem při koupi pozemku pro nové sídlo společnosti Livesport

17. září 2015 Film Domácí péče, vzniklý v koprodukci Svoboda & Williams, se utká o Oscara

9. září 2015 Svoboda & Willams zprostředkovala pronájem většiny obchodních prostor v centru JEREMI sport

2. září 2015 Prodej domů v brněnském projektu Rodinné domy Ivanovice zahájen

11. srpna 2015 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem projektu Rodinné domy Ivanovice v Brně

10. srpna 2015 Výstavba projektu Villa Atrium Bubeneč zahájena

7. července 2015 Svoboda & Williams koproducentem filmu Domácí péče

19. června 2015 Svoboda & Williams exkluzivním prodejcem projektu Villa Atrium Bubeneč

29. dubna 2015 Vinohrady opět v kurzu

8. dubna 2015 Nová tvář v oddělení rezidenčního pronájmu Svoboda & Williams

2. dubna 2015 Svoboda & Williams uspořádala seminář o investicích do fondu Accolade

9. února 2015 Interiéry kanceláří Svoboda & Williams představil prestižní server Office Snapshots

4. února 2015 Tým SWIM (Svoboda Williams Investment Management) se stal exkluzivním poradcem při prodeji prvotřídních historických budov v Praze

2. února 2015 Svoboda & Williams poskytne službu zastupování nájemce (T-rep) společnosti Ferring Pharmaceuticals

23. ledna 2015 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytů v rezidenci Pecháčkova No. 3

14. ledna 2015 Svoboda & Williams poskytla službu zastupování nájemce (T-rep) firmě StringData

8. ledna 2015 Realitní kancelář Svoboda & Williams posílil Michael Hynšt

4. ledna 2015 Svoboda & Williams získala pozici "Leading Agent" pro pronájem prostor v budovách Karlín Office House a Glass Office House

3. prosince 2014 Svoboda & Williams exkluzivním marketingovým partnerem Accolade

1. prosince 2014 Svoboda & Williams vstoupila na brněnský realitní trh

28. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala již čtvrtý rok za sebou prestižní ocenění CIJ Award v kategorii „Best Local Real Estate Agency“

6. listopadu 2014 Svoboda & Williams exkluzivním zástupcem společnosti StringData

6. listopadu 2014 Projekt OVENECKÁ No. 33 se stal absolutním vítězem v soutěži Realitní projekt roku 2014

5. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala pozici hlavního agenta pro pronájem komerčních prostor v brněnském areálu The Campus

18. října 2014 Výtěžek Svoboda & Williams CUPu ve výši 65 300 Kč podpoří nadaci Pink Bubble

15. října 2014 Novou vedoucí oddělení správy nemovitostí Svoboda & Williams je Biljana Horvitz

9. října 2014 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej a pronájem jednotek v rezidenčním projektu Royal Triangle

8. října 2014 Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu

29. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila realitní konference CEDEM CEE

22. září 2014 Tým Svoboda & Williams se objeví v novém českém filmu Domácí péče

12. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

25. července 2014 Noví členové týmu Svoboda & Williams

23. července 2014 Svoboda & Williams expanduje

10. června 2014 Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

6. června 2014 Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému