Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

6. listopadu 2014

Svoboda & Williams exkluzivním zástupcem společnosti StringData

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla vybrána společností StringData jako její exkluzivní poskytovatel služby zastupování nájemce (T-rep).

V rámci spolupráce provedou odpovědní konzultanti z oddělení komerčního pronájmu Svoboda & Williams pro IT firmu StringData detailní průzkum realitního trhu a poskytnou jí komplexní poradenství a asistenci při vyjednávání nájemních podmínek. Cílem přitom bude – ať již ve stávajících nebo v nových prostorách – dosažení co nejvyšších úspor a vyjednání takových nájemních podmínek, které budou z hlediska společnosti StringData optimální a budou splňovat současné standardy flexibilních a transparentních nájemních smluv.

„Pevně věříme, že se nám podaří splnit očekávání a naplnit důvěru, kterou v nás společnost StringData vložila a že ta našich služeb využije i v dalších nájemních obdobích. Naším cílem je, spíše než jednorázové poskytnutí služeb, dlouhodobé a stabilní partnerství, a jsme proto připraveni vycházet vstříc potřebám a nárokům našich klientů, které se logicky postupně vyvíjejí a proměňují,“ uvádí k nově navázané spolupráci Petra Macháčková, Head of Commercial Leasing realitní kanceláře Svoboda & Williams.

6. listopadu 2014

Projekt OVENECKÁ No. 33 se stal absolutním vítězem v soutěži Realitní projekt roku 2014

Rezidenční projekt OVENECKÁ No. 33, jejž má exkluzivně v nabídce realitní kancelář Svoboda & Williams, se stal absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2014 v kategorii Cena odborné poroty. Projekt dále obdržel ocenění pro nejlepší developerský projekt na Praze 7 v této kategorii i v kategoriích Cena architektů a Cena veřejnosti.

Realitní projekt roku 2014 je celostátní přehlídka rezidenčních developerských projektů, jež si klade za cíl upozornit na zajímavé projekty, které jsou momentálně na trhu. V soutěži, jejímž pořadatelem je společnost Conventia, se developerské projekty v jednotlivých krajích a městských částech každoročně utkávají v kategoriích Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se letos uskutečnilo 3. listopadu v Clarion Congress Hotel Prague v rámci pátého ročníku Realitního kongresu.

Rezidenční projekt OVENECKÁ NO. 33 bude dokončen během druhého kvartálu roku 2015. 

5. listopadu 2014

Svoboda & Williams získala pozici hlavního agenta pro pronájem komerčních prostor v brněnském areálu The Campus

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala vůdčí mandát ke zprostředkování pronájmu komerčních prostor v brněnském areálu The Campus, který nabídne celkem 50 000 m2 administrativních a kombinovaných prostor v Campus Science Park, administrativním komplexu nové generace.

Campus Science Park, situovaný několik minut jízdy západně od centra Brna, bude tvořen pěti budovami, obklopujícími klidnou zahradu s vodními plochami a kavárnou, a svým nájemcům nabídne vysokou míru flexibility – jednotlivé prostory budou moci být dle jejich přání a potřeb využívány jako kanceláře, showroomy, klientská centra, atd. Budoucí nájemci jistě ocení snadnou dopravní dostupnost centra Brna městskou dopravou i autem, blízkost letiště, přímé napojení na D1 a sportovně odpočinkovou zónu přímo v komplexu.

Areál The Campus, založený na myšlence synergie výzkumu, technologického rozvoje a businessu, je dále tvořen mimo jiné nákupním centrem Campus Square, food courtem, budovami Masarykovy univerzity či budovou Fakultní nemocnice Brno.

Developerem multifunkčního komplexu Campus Science Park je společnost AIG/LINCOLN, jež v minulosti stála mimo jiné za úspěšnými pražskými projekty The Park nebo Kateřinská Business Centre.

„Z této spolupráce mám osobně velikou radost. Z vlastní zkušenosti vím, že v AIG/LINCOLN působí špičkoví odborníci, kteří kladou na první místo kvalitu a nadčasovost. S touto filosofií se realitní kancelář Svoboda & Williams plně ztotožňuje, a tak pevně věřím, že spolupráce na brněnském projektu The Campus bude oboustranně plodná," komentuje spolupráci s developerem Petra Macháčková, Head of Commercial Leasing realitní kanceláře Svoboda & Williams.

Pronájem prostor - kontakt: Martin Pago, tel: +(420) 727 875 431, e-mail: martin.pago@svoboda-williams.com

18. října 2014

Výtěžek Svoboda & Williams CUPu ve výši 65 300 Kč podpoří nadaci Pink Bubble

V sobotu 18. října se v libeňské Aréně Sparta - Podvinný mlýn uskutečnil již druhý ročník SVOBODA & WILLIAMS CUPu, charitativního turnaje v sálové kopané, pořádaného realitní kanceláří Svoboda & Williams. Putovní pohár, o nějž se letos utkalo 10 týmů, reprezentujících významné společnosti ze světa realit, získalo mužstvo Flow East.

Výtěžek turnaje ve výši 65 300 Kč, tvořený dobrovolnými příspěvky zúčastněných společností a výnosem z tomboly, poputuje na konto nadačního fondu Pink Bubble, jehož posláním je podpora dětí a dospívajících s onkologickými onemocněními.

V turnaji se ve dvou pětičlenných skupinách utkaly týmy, reprezentující společnosti LEXXUS, CBRE, JONES LANG LASALLE, CTP Invest, Cushman & Wakefield, CzechInvest, Flow East, Colliers International, CAPEXUS a pořádající Svoboda & Williams. Z vítězství se nakonec radoval tým Flow East, který v dramatickém finálovém utkání, jež rozhodla jediná branka, porazil stříbrný tým Svoboda & Williams. Na bronzové pozici skončil tým agentury CzechInvest, který až na penalty porazil tým Colliers International. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Jaroslav Hlinka z týmu Flow East. Nejlepším brankářem turnaje se stal Aleš Zacha ze CBRE. Oba ocenění hráči získali poukázky v hodnotě 7500,- Kč na pronájem auta s plnou nádrží na víkend.

Na fanoušky a fanynky čekalo v Aréně Sparta, vedle fotbalu rovněž občerstvení zajišťované firmou Prague Catering, služby kadeřnictví Agáta Hair a charitativní tombola s hodnotnými cenami, včetně dalších dvou poukázek na pronájem auta na víkend. Pro nejmenší byl připraven dětský koutek, o jehož chod se starala mateřská školka a jesle Pididomek. Ceny do tomboly i ceny pro jednotlivé hráče a týmy laskavě věnovali Renocar, Kampa Group, Prague-Stay.com, Top4Football, La Cave d'Adrien, Lactalis, Hemingway Bar, M Spa by Pure Altitude, Agáta Hair, Bobová dráha Prosek, Jakub & Agata čepice a Rabbit Guides.

„Děkujeme všem za účast a našim sponzorům za velkorysé dary. Těšíme se na setkání se všemi příští rok.“ okomentoval letošní SVOBODA & WILLIAMS CUP Prokop Svoboda, managing partner realitní kanceláře Svoboda & Williams a zároveň jeden ze zúčastněných hráčů.

Výsledky

15. října 2014

Novou vedoucí oddělení správy nemovitostí Svoboda & Williams je Biljana Horvitz

Novou Head of Property Management realitní kanceláře Svoboda & Williams se stala Biljana Horvitz, která se se správou nemovitostí důkladně seznámila během působení ve Svoboda & Williams, Strabag PFS a v Markland Holdings Ltd.

Biljana Horvitz je absolventkou architektury na Bělehradské univerzitě a ještě předtím, než se rozhodla naplno věnovat realitám a správě nemovitostí, získala architektonickou a designérskou praxi v Srbsku i v České republice. Biljana hovoří plynně česky, anglicky a srbsky a k jejím zájmům patří výtvarné umění, hudba a design.

Archív zpráv

9. října 2014 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej a pronájem jednotek v rezidenčním projektu Royal Triangle

8. října 2014 Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu

29. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila realitní konference CEDEM CEE

22. září 2014 Tým Svoboda & Williams se objeví v novém českém filmu Domácí péče

12. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

25. července 2014 Noví členové týmu Svoboda & Williams

23. července 2014 Svoboda & Williams expanduje

10. června 2014 Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

6. června 2014 Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému