Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

23. ledna 2015

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej bytů v rezidenci Pecháčkova No. 3

Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala výhradním prodejcem bytů v projektu Pecháčkova No. 3. V rámci tohoto rezidenčního projektu jsou k prodeji nabízeny nadstandardní byty v kompletně zrekonstruovaném neoklasicistním domě s podzemním parkováním, situovaném v centru Prahy, jen několik kroků od Janáčkova a Hořejšího nábřeží.

„Těší nás evidentní zájem klientů o byty ve kvalitně zrekonstruovaných domech se zachovanými původními prvky a s podzemním parkováním, který se projevil například u projektu Ovenecká No. 33, kde je nyní 10 z celkem 18 bytů prodáno, přičemž další 3 jsou rezervovány. Pevně věříme, že klienty zaujme i rezidence Pecháčkova,“ uvedla k novému rezidenčnímu projektu Magdalena Svatková ze společnosti Svoboda & Williams.

Právě probíhající rekonstrukce domu Pecháčkova No. 3 by podle plánů developera měla skončit na podzim roku 2015. Byty jsou na prodej dokončené včetně finálních povrchů ve vysokém standardu.

14. ledna 2015

Svoboda & Williams poskytla službu zastupování nájemce (T-rep) firmě StringData

Odborníkům z oddělení komerčního pronájmu realitní kanceláře Svoboda & Williams se v rámci služby zastupování nájemce (T-rep) podařilo dopomoci IT firmě StringData k významné optimalizaci nájemních nákladů.

Miroslav Holoubek, Finance Manager z firmy StringData, zhodnotil službu T-rep, poskytovanou realitní kanceláří Svoboda & Williams, následovně:
Rád bych tímto poděkoval společnosti Svoboda & Williams, zejména pak paní Macháčkové, která se ujala řešení naší otázky, jak do budoucna řešit prostory k podnikání. Připravila pro nás přehlednou analýzu možností na trhu s kancelářskými prostorami dle našich potřeb a poté s námi jednotlivé možnosti prošla a poskytla nám odborné poradenství. Po rozhodnutí, že zůstaneme v současných prostorách se podařilo paní Macháčkové vyjednat významnou slevu na nájemném a revidovat problematická ustanovení v nájemní smlouvě. Na celé práci zejména oceňuji profesionalitu a drive k rychlému dokončení celé transakce, minimalizaci počtu schůzek a ochotu komunikovat převážně po mailu a telefonu. Služby Svoboda & Williams bych tímto rád doporučil i ostatním, kteří řeší, v jakých prostorách dále podnikat.

Pro nezávazné informace o službě T-rep se prosím obraťte na Petru Macháčkovou: tel: +420605296541, e-mail: petra.machackova@svoboda-williams.com

8. ledna 2015

Realitní kancelář Svoboda & Williams posílil Michael Hynšt

Řady realitní kanceláře Svoboda & Williams se v lednu 2015 rozrostly o Michaela Hynšta, který nastoupil do nově vzniklého týmu SWIM (Svoboda & Williams Investment Management), zaměřujícího se na poradenství a management pro privátní realitní investory. V Michaelu Hynštovi tento tým získal odborníka, který své bohaté znalosti českého trhu s komerčními nemovitostmi nasbíral mimo jiné během osmiletého působení na pozici Head of Asset Management ve společnosti Erste Group Immorent ČR, kde spravoval přibližně 140 tisíc m2 komerčních ploch, a během čtyřletého působení na pozici Senior Analyst v CB Richard Ellis.

Michael Hynšt absolvoval VŠE, kde získal magisterský titul v oboru podniková ekonomika a management, a University of Northern Virginia in Prague s magisterským titulem v oboru finance. Hovoří plynně anglicky a německy a k jeho zájmům patří – vedle realit – bojová umění, čtení, cestování, hudba a sport.

4. ledna 2015

Svoboda & Williams získala pozici "Leading Agent" pro pronájem prostor v budovách Karlín Office House a Glass Office House

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala pozici "Leading Agent" pro pronájem kancelářských prostor v budovách Karlín Office House a Glass Office House.

Tyto moderní administrativní budovy, které nabízejí celkem 6 816 m2 kancelářských prostor a 127 podzemních parkovacích stání, se nacházejí v oblíbené business lokalitě v pražském Karlíně, pouhé 2 minuty chůze od stanice metra Křižíkova. Zatímco Glass Office House (Thámova 18) cílí spíše na větší firmy, kompletně zrekonstruovaný Karlín Office House (Thámova 16) nabízí i menší kanceláře o ploše od 50 m2, a je tak zajímavý i pro menší firmy a startupy. Budovy disponují vysokým standardem technologií, centrálními recepcemi, nonstop přístupem a ostrahou, flexibilními otevřenými dispozicemi, klimatizací, zdvojenými podlahami, sníženými podhledy a dalším vybavením.

3. prosince 2014

Svoboda & Williams exkluzivním marketingovým partnerem Accolade

Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala exkluzivním marketingovým partnerem skupiny Accolade, specializující se na investice do průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Česká skupina Accolade plánuje ve spolupráci s developerskou společností Panattoni Europe investovat v příštích pěti letech až 11 miliard Kč do průmyslových zón v České republice a na Slovensku. Nové průmyslové nemovitosti mají být situovány v menších, avšak z hlediska logistiky strategicky umístěných regionech těchto dvou zemí, kde mají dát vzniknout až tisícům nových pracovních míst. Realitní kancelář Svoboda & Williams bude mít, v roli exkluzivního marketingového partnera, na starost přilákat k projektům skupiny Accolade pozornost menších investorů, kterým se tu otevírá příležitost k investici se zajímavým zhodnocením. K tomu jí poslouží především její rozsáhlá databáze relevantních kontaktů, profesionální tým a dominantní postavení na českém realitním trhu.

Možnosti výnosně investovat část svých finančních prostředků do produktu Accolade nedávno využil i spolumajitel realitní kanceláře Svoboda & Williams Prokop Svoboda nebo Jan Holásek, jeden ze zakládajících partnerů advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, který však advokacii letos opustil, aby se věnoval projektům a investicím v oblasti realit.

„Zatímco investice do bydlení je především emocionální, srdcovou záležitostí, kterou člověk investuje do kvality svého života a přetrvávající hodnoty, investice do industriálu se oproti tomu jeví jako velmi pragmatická a výnosná a jsem rád, že skupina Accolade přichází s možností podílet se na rozvoji tohoto zajímavého trhu i pro menší lokální realitní investory,“ komentuje nově navázané partnerství Svoboda.

Archív zpráv

1. prosince 2014 Svoboda & Williams vstoupila na brněnský realitní trh

28. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala již čtvrtý rok za sebou prestižní ocenění CIJ Award v kategorii „Best Local Real Estate Agency“

6. listopadu 2014 Svoboda & Williams exkluzivním zástupcem společnosti StringData

6. listopadu 2014 Projekt OVENECKÁ No. 33 se stal absolutním vítězem v soutěži Realitní projekt roku 2014

5. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala pozici hlavního agenta pro pronájem komerčních prostor v brněnském areálu The Campus

18. října 2014 Výtěžek Svoboda & Williams CUPu ve výši 65 300 Kč podpoří nadaci Pink Bubble

15. října 2014 Novou vedoucí oddělení správy nemovitostí Svoboda & Williams je Biljana Horvitz

9. října 2014 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej a pronájem jednotek v rezidenčním projektu Royal Triangle

8. října 2014 Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu

29. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila realitní konference CEDEM CEE

22. září 2014 Tým Svoboda & Williams se objeví v novém českém filmu Domácí péče

12. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

25. července 2014 Noví členové týmu Svoboda & Williams

23. července 2014 Svoboda & Williams expanduje

10. června 2014 Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

6. června 2014 Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému