Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

18. října 2014

Výtěžek Svoboda & Williams CUPu ve výši 65 300 Kč podpoří nadaci Pink Bubble

V sobotu 18. října se v libeňské Aréně Sparta - Podvinný mlýn uskutečnil již druhý ročník SVOBODA & WILLIAMS CUPu, charitativního turnaje v sálové kopané, pořádaného realitní kanceláří Svoboda & Williams. Putovní pohár, o nějž se letos utkalo 10 týmů, reprezentujících významné společnosti ze světa realit, získalo mužstvo Flow East.

Výtěžek turnaje ve výši 65 300 Kč, tvořený dobrovolnými příspěvky zúčastněných společností a výnosem z tomboly, poputuje na konto nadačního fondu Pink Bubble, jehož posláním je podpora dětí a dospívajících s onkologickými onemocněními.

V turnaji se ve dvou pětičlenných skupinách utkaly týmy, reprezentující společnosti LEXXUS, CBRE, JONES LANG LASALLE, CTP Invest, Cushman & Wakefield, CzechInvest, Flow East, Colliers International, CAPEXUS a pořádající Svoboda & Williams. Z vítězství se nakonec radoval tým Flow East, který v dramatickém finálovém utkání, jež rozhodla jediná branka, porazil stříbrný tým Svoboda & Williams. Na bronzové pozici skončil tým agentury CzechInvest, který až na penalty porazil tým Colliers International. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Jaroslav Hlinka z týmu Flow East. Nejlepším brankářem turnaje se stal Aleš Zacha ze CBRE. Oba ocenění hráči získali poukázky v hodnotě 7500,- Kč na pronájem auta s plnou nádrží na víkend.

Na fanoušky a fanynky čekalo v Aréně Sparta, vedle fotbalu rovněž občerstvení zajišťované firmou Prague Catering, služby kadeřnictví Agáta Hair a charitativní tombola s hodnotnými cenami, včetně dalších dvou poukázek na pronájem auta na víkend. Pro nejmenší byl připraven dětský koutek, o jehož chod se starala mateřská školka a jesle Pididomek. Ceny do tomboly i ceny pro jednotlivé hráče a týmy laskavě věnovali Renocar, Kampa Group, Prague-Stay.com, Top4Football, La Cave d'Adrien, Lactalis, Hemingway Bar, M Spa by Pure Altitude, Agáta Hair, Bobová dráha Prosek, Jakub & Agata čepice a Rabbit Guides.

„Děkujeme všem za účast a našim sponzorům za velkorysé dary. Těšíme se na setkání se všemi příští rok.“ okomentoval letošní SVOBODA & WILLIAMS CUP Prokop Svoboda, managing partner realitní kanceláře Svoboda & Williams a zároveň jeden ze zúčastněných hráčů.

Výsledky

15. října 2014

Novou vedoucí oddělení správy nemovitostí Svoboda & Williams je Biljana Horvitz

Novou Head of Property Management realitní kanceláře Svoboda & Williams se stala Biljana Horvitz, která se se správou nemovitostí důkladně seznámila během působení ve Svoboda & Williams, Strabag PFS a v Markland Holdings Ltd.

Biljana Horvitz je absolventkou architektury na Bělehradské univerzitě a ještě předtím, než se rozhodla naplno věnovat realitám a správě nemovitostí, získala architektonickou a designérskou praxi v Srbsku i v České republice. Biljana hovoří plynně česky, anglicky a srbsky a k jejím zájmům patří výtvarné umění, hudba a design.

9. října 2014

Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej a pronájem jednotek v rezidenčním projektu Royal Triangle

Projekt Royal Triangle je situován v prestižní části Prahy 6, v blízkosti Pražského hradu a vilové čtvrti Ořechovka, a nabídne 40 prvotřídních bytů a 8 penthousů v uzavřeném areálu. Exkluzivní mandát na prodej a pronájem jednotek v tomto luxusním rezidenčním projektu získala realitní kancelář Svoboda & Williams.

Projekt bude tvořit celkem osm vila-domů, uspořádaných v trojúhelníkovém tvaru kolem klidného atria. Autorem architektonické stránky projektu, jenž nabídne nadstandardní byty o dispozicích 2+kk až 5+kk, včetně střešních penthousů s prostornými terasami, je ateliér Schindler-Seko architekti. Všechny jednotky v rámci projektu Royal Triangle budou vybaveny inteligentní technologií ovládání domácnosti (KNX), individuální kontrolou klimatu (včetně systému rekuperace tepla) a kapilární systém chlazení stropů. Jednotky budou dále vybaveny podlahovým vytápěním v celém interiéru a hliníkovými okny s trojskly a nabídnou nadstandardní kvalitu podlah a koupelnového vybavení. V ceně každé jednotky bude jedno až dvě parkovací stání v podzemních garážích a sklep. Areál bude uzavřen veřejnosti, přičemž bezpečnost a soukromí rezidentů ochrání zámky na magnetickou kartu a kamerový systém s napojením na ostrahu u vchodů do areálu.

Více informací o tomto rezidenčním komplexu, který by měl být dokončen v září 2015, naleznete na oficiálních webových stránkách projektu Royal Triangle.

8. října 2014

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu

Realitní kancelář Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu Energetickému a průmyslovému holdingu (EPH) Daniela Křetínského. Kanceláře, uvolněné odchodem advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, jsou tak i díky této a dalším transakcím zprostředkovaným Svoboda & Williams z více než 90% opět pronajaty.

Přestěhováním advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners do kancelářského centra Florentinum, se na konci roku 2013 v Ungeltu uvolnilo 2300 m2 kancelářských prostor. Pronájmem kanceláří v komplexu, který prošel v první polovině letošního roku kompletní rekonstrukcí, byla pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams. Té se během několika měsíců podařilo zprostředkovat pronájem 1500 m2 těchto kanceláří a významně tím přispět k zaplnění více než 90% z uvolněných kancelářských prostor – aktuálně je tu tak volných pouze 180 m2 z celkových cca 7000 m2 kancelářských ploch, kterými Ungelt disponuje. Mezi nové nájemce patří vedle EPH např. advokátní kancelář CHSH Kališ & Partners. Tyto transakce i téměř plná obsazenost prostor svědčí o tom, že poptávka po kvalitně zrekonstruovaných kancelářských prostorách ve výjimečných a prestižních lokalitách typu Ungeltu je stabilní.

 

29. září 2014

Svoboda & Williams se zúčastnila realitní konference CEDEM CEE

Realitní kancelář Svoboda & Williams se zúčastnila mezinárodní konference CEDEM CEE, jejíž už 15. ročník letos proběhl od 23. do 24. září ve Slovanském domě v Praze. Dvoudenního maratonu přednášek a panelových diskusí, zabývajících se situací ve všech segmentech realitního trhu ve střední a východní Evropě, se zúčastnily více než čtyři desítky zvaných řečníků a celkem téměř tři stovky realitních odborníků z České republiky i ze zahraničí.

Experti mimo jiné dospěli k závěru, že český realitní trh letos vykazuje rekordní poptávku po průmyslových a logistických nemovitostech. Známky oživení jsou však, jak v rámci panelu věnovaného rezidenčnímu trhu zdůraznil Prokop Svoboda, managing partner Svoboda & Williams a jeden z pozvaných řečníků, patrné i na pražském trhu s luxusními rezidenčními nemovitostmi. Ten podle Svobody nyní těží i z odkládané poptávky z minulých let.

Archív zpráv

22. září 2014 Tým Svoboda & Williams se objeví v novém českém filmu Domácí péče

12. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

25. července 2014 Noví členové týmu Svoboda & Williams

23. července 2014 Svoboda & Williams expanduje

10. června 2014 Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

6. června 2014 Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému