Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

12. září 2014

Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

Realitní kancelář Svoboda & Williams vyslala své reprezentanty na charitativní tenisový turnaj na podporu školy Pink Crocodile, specializující se na vzdělávání a terapii dětí s těžkým kombinovaným postižením.

Již pátý ročník benefičního turnaje v tenisové čtyřhře proběhl 7. září v RS Sports Centru na Praze 6 a zúčastnilo se ho celkem 11 týmů reprezentujících, vedle Svoboda & Williams, společnosti Levey & Jung s.r.o., Chapman Taylor, Auto Palace, Red Bull, Ariba, Bon Repos, ema, BMW, Deloitte, JLL, Clifford Chance, Hokosoft a Presidia Consult. Z vítězství se nakonec radovali Karolina Štuchlová a Martin Šustr ze společnosti BMW, kteří ve finálovém zápase zvítězili nad týmem společnosti Hokosoft. Na třetím místě se umístil tým RedBull. Výtěžek turnaje, který poputuje k dětem ze školy Pink Crocodile, letos činil 70 000 Kč.

„Účast na charitativních akcí tohoto typu má podle nás klíčový význam, neboť jde o způsob, jak podpořit místní komunitu a přispět na dobrou věc. Účast na tomto turnaji nás obzvlášť těší, neboť výtěžek podporuje realitní projekt – vznik a provoz školy pro postižené děti.“, říká Richard Meier, který společně s Brentem Watkinsem hájil na letošním Pink Crocodile Tennis Cupu barvy realitní kanceláře Svoboda & Williams. „Díky této pravidelné benefiční akci a další finanční podpoře se nám podařilo založit a otevřít školu Pink Crocodile, která je již rok v provozu,“ potvrzuje význam akce Ulrike Schneider z organizace Pink Crocodile a dodává: „Jsme vděčni za jakoukoli podporu, ať již jde o tenis nebo o další iniciativy velkého či malého formátu.“ 

25. července 2014

Noví členové týmu Svoboda & Williams

Tým realitní kanceláře Svoboda & Williams získal v průběhu července dvě významné posily. Do oddělení komerčního pronájmu nastoupil zkušený konzultant Martin Pago a novou junior makléřkou v oddělení rezidenčního prodeje se stala Vanda Kučerová.

Novým členem týmu komerčního pronájmu Svoboda & Williams se v červenci stal konzultant Martin Pago, který bude mít na starost rozvoj existujících a navazování nových vztahů s pronajímateli a nájemci komerčních prostor, především v regionu Brna. Martin je brněnský rodák, jenž má za sebou šestileté působení ve firmě Cushman & Wakefield (2008-2013) a krátce působil jako realitní konzultant na volné noze. V minulosti se Martin Pago dále zabýval obchodním zastoupením několika italských značek z oblasti módy na českém trhu a jako IT specialista pracoval ve firmě IBM.

Martin Pago studoval Podnikatelskou fakultu VUT, hovoří plynně anglicky a italsky a domluví se rovněž německy. K jeho zálibám patří sport (silniční cyklistika, lyže, fotbal), cestování a architektura.

Další červencovou posilou týmu Svoboda & Williams je Vanda Kučerová, která nastoupila do oddělení rezidenčního prodeje na pozici junior makléřky. Vanda je absolventkou Masarykovy univerzity v Brně, na níž v létě 2013 získala magisterský titul v oboru právo a právní věda, a víceletého Gymnázia Matyáše Lercha.

Vanda Kučerová plynně hovoří anglicky a německy (je držitelkou certifikátu Deutsches Sprachdiplom – Stufe II) a mezi její záliby patří četba, sport (lyžování, jízda na kole a turistika) a divadlo.

23. července 2014

Svoboda & Williams expanduje

Realitní kancelář Svoboda & Williams v červenci rozšířila své pražské sídlo o dalších více než 300 m2 reprezentativních kancelářských prostor.

Nově zrenovované kanceláře se nacházejí v budově Na Perštýně 2, kde tak nyní Svoboda & Williams obývá dvě patra. Na designu kanceláří, v nichž jsou vystaveny práce současných českých umělců, se podílel ateliér SAD, držitel řady českých i mezinárodních ocenění. Prostory představují dokonalé propojení současného designu s důrazem na funkčnost a pohodlí zaměstnanců i klientů.

 

10. června 2014

Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

V posledním kvartálu minulého roku převzala developerský projekt Ovenecká 33 společnost Prague Prime Homes. V domě, jehož kompletní rekonstrukce právě probíhá, nabízí k prodeji bytové jednotky před dokončením finálních povrchů, ale poskytuje rovněž možnost jejich dokončení v jednom ze dvou kvalitativních standardů. Exkluzivní mandát k prodeji bytů získala realitní kancelář SVOBODA & WILLIAMS.

Developer Prague Prime Homes vypracoval ve spolupráci s architekty z ateliéru TaK nový projekt přestavby domu do podoby moderní rezidence zasazené v původní, prvorepublikové zástavbě pražské Letné.

"Ovenecká 33 je přestižní rezidenční adresou, která disponuje parametry pro development nadstandardního rezidenčního projektu. Při diskuzi o podobě projektu bylo společně s architekty naší sdílenou filozofií zachování původního rázu budovy a současně vytvoření moderní koncepce bydlení odpovídající současným trendům a požadavkům - soukromí, bezpečnost, parkování," komentuje projekt Nadine Gilles z Prague Prime Homes.

Rezidence OVENECKÁ No. 33 vzniká přestavbou prvorepublikového domu z roku 1923, která si klade za cíl zdůraznit a rozvinout původní modernistický koncept jeho stavitele Aloise Krofty. „Na objektu je dosud patrný velkorysý konstrukční záměr pocházející z období první republiky. Ten jsme se rozhodli očistit od nánosů pozdějších stavebních úprav a doplnit současnou architekturou tak, aby opět splňoval parametry moderního rezidenčního domu, kterým v době svého vzniku byl,“ hodnotí architektonickou stránku projektu Marek Tichý z ateliéru TaK Architects.

Nový developer přichází s novou strategií prodeje nabízených bytů. Bytové jednotky bude primárně prodávat ve stavu před dokončením finálních povrchů, avšak zároveň s architekty připravil dva kvalitativní standardy kompletního dokončení, Aesthetic a Avantgarde.

"Jde o podstatný posun oproti minulému stavu, kdy byly jednotky předchozím developerem nabízeny jako hrubá stavba. Tuto změnu, iniciovanou novým developerem Prague Prime Homes, vítáme. Varianta prodeje bytů ve stavu "Elemental“ je ideálním řešením pro ty, kteří si chtějí byt po stránce interiérového designu navrhnout sami, ve spolupráci se zvoleným architektem či architektonickým ateliérem," uvádí k nové prodejní strategii Magdalena Svatková, senior konzultantka SVOBODA & WILLIAMS a dodává: "Možnost kompletního dokončení v režii developera je nadstavbou a nabízí komfort pro ty, kteří shledají ideální variantu v jednom ze dvou předdefinovaných standardů."

Rezidence OVENECKÁ No. 33, situovaná v široké ulici s typickými předzahrádkami a stromořadím, by měla být dokončena v prvním kvartálu roku 2015.

6. června 2014

Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

V květnu proběhla kolaudace rodinných domů na prodej v rezidenčním projektu Jižní Stráň. Projekt výstavby 12 rodinných domů v rámci 6 dvojdomů v Praze 8 - Březiněvsi tak pokračuje podle původního časového harmonogramu developera, společnosti CPI Group.

Všechny rodinné domy v rámci tohoto projektu, které nabízí na prodej realitní kancelář SVOBODA & WILLIAMS, jsou v tuto chvíli již dokončeny, včetně finálních povrchů, a během nadcházejícího léta se do nich budou moci nastěhovat jejich majitelé. Z celkem 12 rodinných domů na prodej, tvořících tento rezidenční projekt, přitom dosud své majitele znají 4 a další 3 jsou ústně zarezervovány.

Ti, kdo o koupi jednoho z těchto rodinných domů uvažují, mají nyní možnost udělat si o nich lepší představu při osobní prohlídce vzorového domu. „Zájemce o bydlení v Březiněvsi jistě potěší informace od starosty této městské části o rozšiřování její občanské vybavenosti. Starosta informoval developera o významném navýšení kapacity stávající mateřské školky z 53 dětí na 130, na které již městská část získala stavební povolení. V Březiněvsi má být rovněž v prvním kvartálu 2015 otevřeno nové nákupní centrum," předestírá perspektivy nových majitelů Jana Volavková, konzultantka z realitní kanceláře SVOBODA & WILLIAMS.

Kompletní informace o projektu Jižní Stráň včetně nabídky rodinných domů

Archív zpráv

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému