Realitní zprávy

Public relations

Jakub Mihálik Jakub Mihálik +420 724 485 974

3. prosince 2014

Svoboda & Williams exkluzivním marketingovým partnerem Accolade

Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala exkluzivním marketingovým partnerem skupiny Accolade, specializující se na investice do průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Česká skupina Accolade plánuje ve spolupráci s developerskou společností Panattoni Europe investovat v příštích pěti letech až 11 miliard Kč do průmyslových zón v České republice a na Slovensku. Nové průmyslové nemovitosti mají být situovány v menších, avšak z hlediska logistiky strategicky umístěných regionech těchto dvou zemí, kde mají dát vzniknout až tisícům nových pracovních míst. Realitní kancelář Svoboda & Williams bude mít, v roli exkluzivního marketingového partnera, na starost přilákat k projektům skupiny Accolade pozornost menších investorů, kterým se tu otevírá příležitost k investici se zajímavým zhodnocením. K tomu jí poslouží především její rozsáhlá databáze relevantních kontaktů, profesionální tým a dominantní postavení na českém realitním trhu.

Možnosti výnosně investovat část svých finančních prostředků do produktu Accolade nedávno využil i spolumajitel realitní kanceláře Svoboda & Williams Prokop Svoboda nebo Jan Holásek, jeden ze zakládajících partnerů advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners, který však advokacii letos opustil, aby se věnoval projektům a investicím v oblasti realit.

„Zatímco investice do bydlení je především emocionální, srdcovou záležitostí, kterou člověk investuje do kvality svého života a přetrvávající hodnoty, investice do industriálu se oproti tomu jeví jako velmi pragmatická a výnosná a jsem rád, že skupina Accolade přichází s možností podílet se na rozvoji tohoto zajímavého trhu i pro menší lokální realitní investory,“ komentuje nově navázané partnerství Svoboda.

1. prosince 2014

Svoboda & Williams vstoupila na brněnský realitní trh

Realitní kancelář Svoboda & Williams nedávno otevřela pobočku v Brně a rozšířila tím svou působnost do brněnského regionu. Obchodní aktivity v Brně bude mít na starost Martin Pago.

Nově otevřená pobočka, situovaná v historickém centru Brna, na adrese Biskupská 8, umožní realitní kanceláři Svoboda & Williams, jež se dosud specializovala převážně na pražský realitní trh, zúročit své bohaté zkušenosti, znalosti a kontakty i mimo Prahu. Novou pobočku Svoboda & Williams vede brněnský rodák Martin Pago, který se v Brně stará o udržování a další rozvoj vztahů se stávajícími klienty, především z řad pronajímatelů komerčních nemovitostí, ale i o získávání klientů nových, a to jak v komerčním, tak v rezidenčním sektoru.

K prvním obchodním úspěchům brněnské pobočky patří zejména získání vůdčího mandátu na zprostředkování pronájmu komerčních prostor v brněnském Campus Science Park, administrativním komplexu nové generace. Ty v nabídce komerčních prostor Svoboda & Williams doplňují například kanceláře k pronájmu v komplexu BBP Offices či kanceláře k prodeji a k pronájmu v AZ Tower, přičemž v obou případech jde o lokality nedaleko centra Brna.

Z úspěchů v rezidenčním segmentu pak za zmínku stojí především koexkluzivní mandát na prodej nadstandardních bytů v Rezidenci Biskupská 8, situované v prestižní lokalitě historického centra Brna, v bezprostřední blízkosti Denisových sadů a katedrály sv. Petra a Pavla.

28. listopadu 2014

Svoboda & Williams získala již čtvrtý rok za sebou prestižní ocenění CIJ Award v kategorii „Best Local Real Estate Agency“

Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila na letošních CIJ Awards Czech Republic vítězství v kategorii „Best Local Real Estate Agency“ ("Nejlepší místní realitní kancelář"). Toto prestižní ocenění získala již počtvrté za sebou.

CIJ Awards jsou ceny udělované již od roku 2001 mezinárodním realitním magazínem CIJ Journal. Na letošním ročníku CIJ Awards Czech Republic byly oceněny výjimečné projekty, společnosti i jedinci českého realitního byznysu v celkem 17 kategoriích. Vítězové jednotlivých kategorií si svá ocenění převzali 27. listopadu 2014 na slavnostním galavečeru v pražském hotelu Marriott.

„Jsme hrdí na to, že se nám vítězství podařilo obhájit, protože konkurence byla letos značná. Děkujeme všem, kdo pro nás hlasovali, i všem kolegům za účast. Cenu chápeme jako závazek pro budoucnost a určitě nemíníme usnout na vavřínech,“ okomentovala získané ocenění Marion Williams, senior partner realitní kanceláře Svoboda & Williams.

6. listopadu 2014

Svoboda & Williams exkluzivním zástupcem společnosti StringData

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla vybrána společností StringData jako její exkluzivní poskytovatel služby zastupování nájemce (T-rep).

V rámci spolupráce provedou odpovědní konzultanti z oddělení komerčního pronájmu Svoboda & Williams pro IT firmu StringData detailní průzkum realitního trhu a poskytnou jí komplexní poradenství a asistenci při vyjednávání nájemních podmínek. Cílem přitom bude – ať již ve stávajících nebo v nových prostorách – dosažení co nejvyšších úspor a vyjednání takových nájemních podmínek, které budou z hlediska společnosti StringData optimální a budou splňovat současné standardy flexibilních a transparentních nájemních smluv.

„Pevně věříme, že se nám podaří splnit očekávání a naplnit důvěru, kterou v nás společnost StringData vložila a že ta našich služeb využije i v dalších nájemních obdobích. Naším cílem je, spíše než jednorázové poskytnutí služeb, dlouhodobé a stabilní partnerství, a jsme proto připraveni vycházet vstříc potřebám a nárokům našich klientů, které se logicky postupně vyvíjejí a proměňují,“ uvádí k nově navázané spolupráci Petra Macháčková, Head of Commercial Leasing realitní kanceláře Svoboda & Williams.

6. listopadu 2014

Projekt OVENECKÁ No. 33 se stal absolutním vítězem v soutěži Realitní projekt roku 2014

Rezidenční projekt OVENECKÁ No. 33, jejž má exkluzivně v nabídce realitní kancelář Svoboda & Williams, se stal absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku 2014 v kategorii Cena odborné poroty. Projekt dále obdržel ocenění pro nejlepší developerský projekt na Praze 7 v této kategorii i v kategoriích Cena architektů a Cena veřejnosti.

Realitní projekt roku 2014 je celostátní přehlídka rezidenčních developerských projektů, jež si klade za cíl upozornit na zajímavé projekty, které jsou momentálně na trhu. V soutěži, jejímž pořadatelem je společnost Conventia, se developerské projekty v jednotlivých krajích a městských částech každoročně utkávají v kategoriích Cena odborné poroty, Cena architektů a Cena veřejnosti. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se letos uskutečnilo 3. listopadu v Clarion Congress Hotel Prague v rámci pátého ročníku Realitního kongresu.

Rezidenční projekt OVENECKÁ NO. 33 bude dokončen během druhého kvartálu roku 2015. 

Archív zpráv

5. listopadu 2014 Svoboda & Williams získala pozici hlavního agenta pro pronájem komerčních prostor v brněnském areálu The Campus

18. října 2014 Výtěžek Svoboda & Williams CUPu ve výši 65 300 Kč podpoří nadaci Pink Bubble

15. října 2014 Novou vedoucí oddělení správy nemovitostí Svoboda & Williams je Biljana Horvitz

9. října 2014 Svoboda & Williams získala exkluzivitu na prodej a pronájem jednotek v rezidenčním projektu Royal Triangle

8. října 2014 Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem 720 m2 kanceláří v pražském Ungeltu

29. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila realitní konference CEDEM CEE

22. září 2014 Tým Svoboda & Williams se objeví v novém českém filmu Domácí péče

12. září 2014 Svoboda & Williams se zúčastnila benefičního turnaje na podporu školy Pink Crocodile

25. července 2014 Noví členové týmu Svoboda & Williams

23. července 2014 Svoboda & Williams expanduje

10. června 2014 Společnost Prague Prime Homes je novým developerem rezidence OVENECKÁ No. 33

6. června 2014 Rodinné domy v rezidenčním projektu Jižní Stráň zkolaudovány

13. května 2014 Aneta Vavroušová rozšířila makléřský tým oddělení rezidenčního pronájmu

12. května 2014 V prvním čtvrtletí zprostředkovala SVOBODA & WILLIAMS pronájem 15.000 m2 komerčních prostor

26. března 2014 Svoboda & Williams koexkluzivním prodejcem bytů v Paláci Janáčkovo nábřeží 39

10. března 2014 Svoboda & Williams rozšiřuje nabídku o vybrané zahraniční nemovitosti

7. března 2014 Svoboda & Williams nově nabízí službu zastupování nájemce (T-rep)

5. února 2014 Svoboda & Williams pronajala v komplexu Futurama Business Park přes 1 300 m2 kancelářských prostor

29. ledna 2014 Novou posilou týmu Svoboda & Williams je Dana Vančurová

15. ledna 2014 SVOBODA & WILLIAMS DEVELOPMENT intenzivně pracuje na několika projektech

3. prosince 2013 Svoboda & Williams rozšiřuje tým

3. prosince 2013 Turnaj v sálové kopané SVOBODA & WILLIAMS CUP vyhrála společnost CBRE

25. listopadu 2013 Prestižní ocenění „Best Local Real Estate Agency“ pro Svoboda & Williams

5. listopadu 2013 Rodinné domy Jižní Stráň: Hrubá stavba dokončena

15. října 2013 Peter Drahokoupil rozšiřuje řady prodejního oddělení ve Svoboda & Williams

27. září 2013 Svoboda & Williams oficiálně zahájila prodej bytů v Rezidenci Quadrio

24. září 2013 Marion Williams: 20 let v Praze

23. září 2013 Zpěvák Karel Gott fotografován ve Ville Gradini

17. září 2013 Svoboda & Williams: Partnerem Prague Polo Cup 2013

28. srpna 2013 Svoboda & Williams v českých a anglických médiích

25. července 2013 Český fotbalista Tomáš Kalas fotografován ve Ville Gradini

17. července 2013 Svoboda & Williams spustila své webové stránky v ruském jazyce

21. června 2013 Přemýšlíte, kam bezpečně uložit své peníze? Zvažte investici do luxusní nemovitosti.

12. června 2013 Vila Verde: Prostor a luxus na míru

5. června 2013 60% bytů v Rezidenci Bubenečský vrch rezervováno: Klienti oceňují lokalitu a možnost realizace interiéru dle svých představ.

31. května 2013 Katastr představil novou aplikaci pro smartphony

15. května 2013 Projekt Rezidence Stodůlky: 70% bytů prodáno ke kolaudaci

10. května 2013 Prodej bytů v Rezidenci Quadrio zahájen

9. května 2013 Podvodné převody vlastnických práv. Z katastru nemovitostí mizí byty/domy za stamiliony.

30. dubna 2013 Svoboda & Williams nabízí luxusní byty v Obecním dvoře

7. března 2013 Multifunkční komplex u stanice metra Národní třída má nového majitele a nový název

5. března 2013 Bytový dům V Mezihoří: půl roku do kolaudace, už více než polovina bytů prodána

1. února 2013 S&W budou prodávat byty v Copa Centrum Národní

27. listopadu 2012 Realitní kancelář Svoboda & Williams obhájila loňskou prestižní cenu

16. dubna 2012 „Zelené“ administrativní centrum na pražské Florenci

1. prosince 2011 Prestižní ocenění pro realitní kancelář Svoboda & Williams

11. srpna 2011 Výzvy a příležitosti na realitním trhu

15. prosince 2010 Nové administrativní centrum v pražském Karlíně

29. září 2010 Svátek všech příznivců secesního umění

7. ledna 2010 Dvě prestižní ocenění pro Holešovický pivovar

15. prosince 2009 Nový internetový portál o českém právním systému