O nás

Svoboda & Williams je jedním z nejstarších a nejzavedenějších jmen na českém realitním trhu. Ať už se jedná o koupi, prodej, pronájem, správu nemovitosti, investici či development, spolupráce s naším profesionálním týmem Vám zajistí odborné znalosti a podporu podle Vašich potřeb. Komplexní realitní servis zajišťujeme pod značkami Svoboda & Williams, Prague Stay a Feelhome. Vždy se specializujeme pouze na nemovitosti té nejvyšší kvality.

Náš tým

Na náš tým zkušených odborníků se můžete s důvěrou obrátit se všemi druhy realitních transakcí. Zakladateli firmy jsou Managing Partner Prokop Svoboda s patnáctiletou praxí na českém realitním trhu a Senior Partner Marion Williams, Američanka s více než třicetiletou zkušeností v oblasti rezidenčních nemovitostí v USA a ČR. Všichni členové našeho týmu hovoří plynně anglicky a zastoupeny jsou i další jazyky.

Sídlo firmy

Naše společnost sídlí v ulici Na Perštýně, v Praze na Starém Městě. Od roku 2014 provozujeme také pobočku v historickém centru Brna, v Biskupské ulici.

Naše služby

Svoboda & Williams poskytuje komplexní služby ve všech segmentech realitního trhu v Praze a Brně. Naše služby zahrnují nákup, prodej, pronájem a správu nemovitostí, ale i investiční management a právní a finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které nás řadí ke špičce v oboru. Členové našeho týmu hovoří různými jazyky a udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

Prodej a koupě nemovitostí

Ti, kdo hledají byt či rodinný dům ke koupi, nebo naopak chtějí svou rezidenční nemovitost nabídnout k prodeji, se již řadu let s důvěrou obracejí na společnost Svoboda & Williams. Tato realitní kancelář se specializuje na oblast nadstandardních a prémiových rezidenčních nemovitostí v Praze, Brně i dalších lokalitách České republiky. Díky své široké nabídce prvotřídních nemovitostí, obsáhlé databázi kontaktů, inovativnímu marketingu, pozornosti vůči přáním klienta a smyslu pro detail si realitní kancelář Svoboda & Williams vydobyla na českém realitním trhu skvělé renomé.

Pronájem rezidenčních nemovitostí

Realitní kancelář Svoboda & Williams má dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu rezidenčních nemovitostí a nabízí komplexní služby majitelům nemovitostí i zájemcům o pronájem.

Pronájem komerčních nemovitostí

Nabízíme široké spektrum služeb v segmentu komerčních nemovitostí. Klientům poskytujeme rychlé a profesionální služby v oblastech pronájmu, zastupování pronajímatelů (L-Rep) i zastupování nájemců (T-Rep). Zabýváme se všemi typy komerčních nemovitostí se zaměřením na pronájem kancelářských a obchodních prostor. Vzhledem k našemu dlouhodobému působení na trhu mohou klienti profitovat z našich znalostí týkajících se majitelů a nájemců i měnící se dynamiky trhu s komerčními nemovitostmi.

Investice a development

Realitní kancelář Svoboda & Williams nabízí poradenství pro privátní investory a pro developery. Služby v oblastech investičního poradenství a managementu investic poskytuje tým SWIM (Svoboda & Williams Investment Management), v němž působí odborníci disponující podrobnými a aktuálními znalostmi českého realitního trhu, kteří privátním investorům pomohou identifikovat příležitosti ke kvalitním investicím do realit. Rovněž se na nás můžete obrátit, pokud se zabýváte developerskou činností a chtěli byste, aby váš developerský projekt či záměr posoudili skuteční odborníci.

Další služby

Vedle běžných realitních služeb nabízí společnost Svoboda & Williams také celou řadu podpůrných služeb, které zahrnují například marketing, správu nemovitosti, právní servis, relokační služby, finanční a hypoteční služby, krátkodobé ubytování v servisovaných apartmánech a hotelech. Na našich webových stránkách naleznete rovněž sekci Lifestyle, díky níž se v Praze a v Brně lépe zorientujete.

Kariéra

Hledáte zajímavou a dynamickou práci v renomované společnosti s pevným postavením na trhu? V tom případě prosím věnujte pozornost níže vypsaným volným pozicím. Nabízíme práci v sehraném mezinárodním kolektivu, možnost kariérního postupu i moderní zázemí prosperující firmy.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.