Služby, o nás

Služby, o nás

Svoboda & Williams nabízí kompletní realitní servis při prodeji a pronájmu nemovitostí, právní servis, investiční poradenství nebo správu nemovitostí...

Naše služby

SVOBODA & WILLIAMS je renomovaná realitní kancelář poskytující komplexní služby ve všech oblastech týkajících se realitního trhu v Praze. Bez ohledu na to, zda se jedná o nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní a finanční servis, ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které nás řadí mezi špičku v oboru. V rámci široké nabídky našich služeb jsme tak schopni plně uspokojit vaši poptávku po vhodných nemovitostech či službách. Naši zaměstnanci, kteří hovoří různými jazyky, udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

O nás

SVOBODA & WILLIAMS je jedno z nejstarších a nejzavedenějších jmen na pražském realitním trhu. Ať už se jedná o koupi, prodej, investici či development, anebo nemovitost hledáte nebo nabízíte k pronájmu, spolupráce s naším profesionálním týmem zaměstnanců Vám zajistí odborné znalosti a podporu podle vašich potřeb. Pod značkami SVOBODA & WILLIAMS, Prague-Stay.com a FeelHOME zajišťujeme prodej a pronájem vybraných rezidenčních a komerčních nemovitostí i krátkodobé ubytování s kompletním servisem. Vždy se specializujeme pouze na nemovitosti té nejvyšší kvality.

Náš tým

Na náš tým zkušených odborníků se můžete s důvěrou obrátit se všemi druhy realitních transakcí. Zakladateli firmy jsou Managing Partner Prokop Svoboda s 15-tiletou praxí v realitách na území Prahy a Senior Partner Marion Williams, Američanka s více než 30-tiletou zkušeností v oblasti rezidenčních nemovitostí v USA a ČR. Všichni členové našeho týmu hovoří plynně anglicky a zastoupeny jsou i další jazyky.

Sídlo firmy

Sídlo naší společnosti se nachází v ulici Na Perštýně na Starém Městě pražském. K zastižení jsme zde vždy, kdykoliv nás budete potřebovat.

Reference

CIJ Awards

Realitní kancelář Svoboda & Williams získala ocenění časopisu Construction & Investment Journal, v jedné ze třinácti kategorií, Best Local Real Estate Agency (Nejlepší místní realitní kancelář).

více informací