Rychlé hledání
 

Marketing

Realitní kancelář Svoboda & Williams nabízí přidanou hodnotu efektivní marketingové strategie, díky níž Vaše nabídka osloví relevantní zájemce o koupi či pronájem nemovitosti.

Web
Trojjazyčné webové stránky www.svoboda-williams.com jsou odbornou veřejností i klienty vnímány jako klíčový portál pro prodej a koupi nadstandardních nemovitostí v Praze. Jejich těžištěm je obsáhlá a jasně vyprofilovaná online databáze nemovitostí, které jsou aktuálně na trhu k dispozici. Stránky jsou vyvíjeny podle současných požadavků a trendů v oblasti online vyhledávání a ke každé nemovitosti nabízejí přehledné informace a kvalitní fotografie. Weby svoboda-williams.com, feelhome.cz a prague-stay.com, které společně tvoří skupinu Svoboda & Williams Media Unlimited, generují přes 200 000 přístupů za měsíc.

Direct mail
Svoboda & Williams dlouhodobě sleduje vývoj poptávky v segmentu nadstandardních nemovitostí na pražském realitním trhu. Současně s tím tato realitní kancelář buduje unikátní databázi, čítající téměř 20.000 profilovaných kontaktů, mimo jiné na management významných českých či mezinárodních společností a firem, členy představenstev a komor i na privátní investory. Ty všechny Svoboda & Williams oslovuje prostřednictvím newsletterů s měsíční periodicitou.

Tisková inzerce
Realitní kancelář Svoboda & Williams je významným inzerentem v předních českých realitních časopisech. V magazínu ESTATE zaujímá její inzerce každý měsíc 40 stran. Pravidelně svou nabídku představuje rovněž v lifestylových magazínech Luxury Guide, Dolce Vita a Choice a vybrané nemovitosti dále prezentuje i v časopisech Luxusní nemovitosti, Real City a Grand Reality.

Public relations
Realitní kancelář Svoboda & Williams dlouhodobě spolupracuje s předními českými deníky (Hospodářské noviny, Dnes, Lidové noviny), významnými zpravodajskými, odbornými a lifestylovými tituly (Euro, Forbes, ZEN, City Life, Stavební fórum ad.) i s nezávislými novináři píšícími o realitách. O výjimečných nemovitostech a projektech prezentovaných pod značkou Svoboda & Williams píší i prestižní zahraniční periodika (The New York Times, The Financial Times, The Observer, The Guardian). Senior konzultanti Svoboda & Williams pravidelně poskytují komentáře a vyjádření předním českým mediím k aktuální situaci na realitním trhu a jsou zvání na oborové konference.

Venkovní reklama
Nabízené nemovitosti dále zviditelňují velkoformátové plachty (bannery) na fasádách a billboardy umístěné v klíčových lokalitách Prahy. Specifickým marketingovým kanálem Svoboda & Williams jsou výrazně brandované vozy, výhradně značky MINI.