Rychlé hledání
 

Hotelový management

Poradenství v oblasti hotelového managementu

Oddělení hotelového managementu společnosti Svoboda & Williams vám pomůže s dosažením cílů a zvládnutím úkolů, kterým čelíte jako provozovatelé či majitelé hotelu. Spolupracujeme se společností Global Hotel Brokers, která je známá svým přístupem spojujícím kreativitu a efektivnost, a společně vytváříme jednu z nejúspěšnějších společností v tomto oboru. Naše znalost hotelového průmyslu nám umožňuje využívat odborné znalosti těmi nejefektivnějšími způsoby.

Portál Prague-Stay.com společnosti Svoboda & Williams nabízí ubytování v Praze. S blížícím se 10. výročím a s více než 50 apartmány s kompletním servisem ve správě, dosáhlo oddělení Prague-Stay.com působivých obchodních výsledků. Klíčem tohoto úspěchu je kombinace toho nejlepšího klientského servisu s na míru upravenými strategiemi výběru prodejních kanálů – kromě vizuálně působivé prezentace na vlastním portálu Prague-Stay.com (více než 60 000 uživatelských přístupů za měsíc) nabízíme efektivní kampaně na portálech jako jsou Booking.com a TripAdvisor.

V Prague-Stay.com jsme si vědomi toho, že nové a progresivní webové strategie a rezervační systémy určují obchodní výsledky hotelu. Zaměřujeme se na maximální využití síly internetu, a proto jsme významně investovali do vlastní špičkové platformy, která nám umožňuje zvyšovat množství rezervací.

Naše klientská řešení zahrnují inovativní a nejnovější IT platformy, kvalitní marketingové prezentace a zejména jasnou nabídku hodnoty pro hosty. Vybrané majitele hotelů se snažíme podporovat vlastním programem pro řízení, pomocí nějž využíváme odborných znalostí našeho týmu k tomu, abychom zajistili, že hotel splňuje své obchodní cíle. Nevěříme v univerzální přístup ke všem klientům, ale v model řízení, který je přizpůsoben danému hotelu na míru.

Naše služby hotelového managementu, které jsou dostupné jako celek nebo jednotlivě, zahrnují:
• Vypracování strategie hotelu
• Změnu marketingové strategie
• Web design
• Program webhostingu
• Marketingovou a obchodní strategii
• Finanční účetnictví
• Správu nemovitostí

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů. ×