Apartmán 2+1 Cozy
Obývací prostor
Prostorná ložnice
Pohodlná postel
Moderní kuchyň
Koupelna s vanou
Designový detail ložnice
Jídelní stůl
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán 2+1 Cozy

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 3 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Útulná atmosféra
Útulný apartmán Cozy 2+1 s původními, ručně malovanými dřevěnými stropy a s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Apartmán je umístěn ve druhém patře překrásného renovovaného domu (v křídle bez výtahu) s nonstop recepcí chráněného UNESCO. Z apartmánu je to jen pár minut chůze ke Karlovu mostu a dalším památkám. Apartmán je vybaven pohodlným nábytkem a příjemnými doplňky. V hlavní ložnici je velká postel, v prostorném obývacím pokoji rozkládací pohovka. Dále je zde otevřená, plně vybavená kuchyň s myčkou, žulové pulty, vestavěné skříňky v koupelně, parkety a další. 

Výborná poloha
Jedná se opravdu o vynikající lokalitu, neboť z apartmánu se za pár minut dostanete všude pěšky – například u Karlova mostu jste za příjemných deset minut chůze. V okolí na vás kromě mnoha historických domů, dlážděných uliček a celkově malebného prostředí Starého města čeká celá řada restaurací, barů a zábavních podniků.

Vybavení a služby

Vybavení apartmánu zahrnuje satelitní TV a Wi-Fi internet zdarma. V ceně je zahrnut úklid včetně výměny povlečení a ručníků jednou týdně. Uvedená cena je pro tři osoby, každá osoba navíc platí 30 EUR za noc.

Další informace k budově: Apartmány U Kapra

Také nabízíme letištní transfery.

Parkování: Garáže Rudolfinum

Reference našich klientů

Paula Ďuranová

Dobrý den, boli sme u vas na vikend s babami-bolo to najlepsie ubytko v Prahe!!! Dakujeme, vsetko skvele! Pani na recepcii užasná!!! Pekne, ciste, super poloha!!! Dakujem, pekny den.