Apartmán Magnetic
Obývací prostor
Jídelní prostor
Stůl s kuchyňskou linkou
Výhled do Františkánské zahrady
Ložnice I
Ložnice II
Koupelna
Františkánská zahrada
Plánek bytu
Palác Langhans - eklektická architektura
Recepce v rezidenci
Vnitroblok budovy
Dekorace ve společných prostorech
Schodiště budovy
Šachovnicová podlaha ve společných prostorech
Společné prostory zadního nádvoří
Pohled na kostel Panny Marie Sněžné
Pohled na Františkánskou zahradu

Apartmány Langhans

Apartmán 3+kk Magnetic

Vodičkova 37, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 3 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Moderní komfort!
Tento světlý a vzdušný apartmán o rozloze 92 m2 se dvěma ložnicemi a Wi-Fi internetem zdarma nabízí klid a dostatek prostoru. Pyšní se velkým množstvím oken, díky nimž má dostatek přirozeného světla a poskytuje úchvatný výhled na krásnou Františkánskou zahradu s majestátním gotickým kostelem Panny Marie Sněžné. Tento moderní apartmán v pátém patře paláce Langhans s výtahem a nonstop ostrahou a recepcí se honosí italským designem se sofistikovanou promyšleností každého detailu. Jeho stylový interiér nabízí pestré malby na stěnách, stylový nábytek, jedinečné architektonické detaily (fascinující až industriálně působící kombinace dřeva a kovu), vysoké stropy, plně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a prostorem k posezení s výhledem na zahradu, dřevěné podlahy, mramorem obloženou koupelnu s vanou a toaletou navíc.

Perfektní poloha
Díky svému umístění hned u Václavského náměstí je apartmán blízko metra a mnoha tramvajových linek. V jeho okolí se nachází spousta stylových kaváren, restaurací, obchodů, muzeí a kin. Většina známých pražských památek se nachází v pěší vzdálenosti.

Vybavení a služby
Vybavení apartmánu zahrnuje kabelovou televizi, vysokorychlostní Wi-Fi internet zdarma, pračku a sušičku, dostatek úložného prostoru a další. V ceně je jednou týdně úklid, výměna ložního prádla a ručníků. Uvedená cena je pro 4 osoby.

Další informace k budově: Apartmány Vodičkova

Také nabízíme letištní transfery.

Parkování: Garáže KrakovskáParkování v hotelu Radisson Blu Alcron,  Garáže Hlavní nádraží, Garáže Národní divadloCentral Parking Prague

Reference našich klientů

Eva Krejci

Dear Zorica, I would like to thank you for everything you have done to make our stay in Prague enjoyable. The apartment was wonderful with beautiful view of gardens and people downstairs were very helpful. For our next year trip we would definitely like to return. Thanks again.