Apartmán Chic
Obývací pokoj s TV
Postel, jídelní stůl
Kuchyňský kout
Kuchyňský kout a šatní skříň
Detail
Koupelna se sprchovým koutem
Plánek bytu
Apartmány Řetězová
Lobby a nonstop recepce
Výtah v budově
Schodiště
Společná umělecká galerie
Výtah a točité schodiště
Tiché společné nádvoří
Útulné nádvoří
Prosklená pavlač s výhledem na Pražský Hrad
Pražské střechy
Řetězová ulice v noci
Budova Řetězová
Další krásný den v Praze

Apartmány Řetězová

Apartmán Chic

Liliová 8, Praha 1 - Staré Město

Ubytování až pro 2 osoby v 1 pokoji 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Jednopokojový apartmán na Starém Městě
Tento luxusní klimatizovaný, nekuřácký apartmán se nachází v krásně zrenovovaném rezidenčním komplexu ze 17. století s výtahem, Wi-Fi zdarma a nonstop recepcí, přičemž celý komplex se nachází v samém srdci pražského Starého Města. Apartmán je stylově vyzdoben, zařízen elegantním nábytkem a naleznete v něm plně vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, moderní koupelnu se sprchovým koutem, pračkou a sušičkou, šatník, parketovou podlahu a další.

Perfektní umístění
Tento útulný jednopokojový apartmán leží v žádané lokalitě mezi tokem Vltavy a Staroměstským náměstím a představuje tak ideální místo, kde se v Praze ubytovat. V jeho okolí se nachází mnoho majestátních kostelů a starých paláců, barokních domů, romantických sklepních restaurací a vináren, barů, butiků a mnoho dalšího. Všechny památky jsou v pěší vzdálenosti od domu.

Služby a vybavení
Vybavení apartmánu zahrnuje kabelovou televizi, DVD přehrávač a Wi-Fi internet zdarma. Cena zahrnuje úklid, výměnu ložního prádla a ručníků jednou týdně. V případě zájmu lze zajistit parkovací stání; cena 25 eur/den. Závislé na dostupnosti.

Další informace o budově: Apartmány Řetězová

Také nabízíme letištní transfery.

Reference našich klientů

Adam and Sian

Hi Nastassia, our stay in the Chic apartment was absolutely excellent. The concierge service was excellent as were you with any help we needed. The apartment was spotlessly clean and had everything we needed. Next time we come to Prague we will definately look to stay with you and will definately recommend you. Thanks.