3+kk Apartmán Old Town Suite
Obývací pokoj
Obývací pokoj a jídelní stůl
Interiér
Obývací pokoj s pohovkou
Výhled z okna na Malé náměstí
Pohled na Malé náměstí
Moderní kuchyň
Ložnice I
Designová postel
Ložnice II
Hlavní koupelna
Druhá koupelna s pračkou a sušičkou
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

3+kk Apartmán Old Town Suite

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Prostorný luxus
Náš klimatizovaný apartmán Old Town Suite 3+kk s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a se dvěma koupelnami se nachází v historické budově chráněné organizací UNESCO s nonstop recepcí a výtahem nedaleko Staroměstského náměstí. Tento prostorný apartmán s kompletním servisem ve třetím patře budovy je elegantně zařízen nábytkem nejvyšší kvality a parketami a vyzdoben originálními nástěnnými kresbami a malbami. Apartmán má ložnici s plně zařízenou koupelnou s vanou, dvojitým umyvadlem, bidetem a toaletou, druhou ložnici s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, pračkou a sušičkou a prostorný obývací pokoj se stropem z dřevěných trámů a s velkými okny, z nichž je krásný výhled na historické centrum Prahy. Součástí apartmánu je také malý, plně zařízený kuchyňský kout s myčkou, mikrovlnnou troubou, troubou a sporákem.

Kouzlo Starého Města
Apartmán se nachází v centru Starého Města, na vynikajícím místě, které je v blízkosti většiny hlavních pražských památek. V jeho okolí se nacházejí pro Staré Město tak typické barevné fasády, dlážděné ulice pro pěší, okouzlující restaurace a bary ve sklepení, nádherné kostely, paláce a další.

Služby a vybavení
K vybavení apartmánu patří vysokorychlostní Wi-Fi internet zdarma, satelitní televize s přístupem na internet a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně včetně výměny ručníků a ložního prádla. Cena je pro 4 osoby, příplatek za osobu navíc je 30 euro za noc.

Další informace k budově: Apartmány U Kapra

Také nabízíme letištní transfery.

ParkováníGaráže Rudolfinum

Reference našich klientů

Malene

Dear Ljupco, thank you so much - you have a fantastic high service level - it is something that you do not meet that often, so that makes you want to recommend you to others.