Apartmán Metropolitan Duplex
Terasa apartánu
Jídelní prostor
Obývací pokoj
Jídelní prostor v patře
Terasa
Ložnice v patře
Pohled do ložnice a do koupelny
Horní koupelna
Druhá ložnice
Druhá koupelna
Třetí ložnice
Kuchyně v přízemí
Soukromá terasa s panoramatem Pražského hradu
Detail na terase
Plánek bytu
Palác Langhans - eklektická architektura
Recepce v rezidenci
Vnitroblok budovy
Dekorace ve společných prostorech
Schodiště budovy
Šachovnicová podlaha ve společných prostorech
Společné prostory zadního nádvoří
Pohled na kostel Panny Marie Sněžné
Pohled na Františkánskou zahradu

Apartmány Langhans

Apartmán Metropolitan Duplex

Vodičkova 37, Praha 1 - Staré Město

8 Ubytování až pro 8 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 3 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Prostorné ubytování
Tento dvojpodlažní apartmán se třemi ložnicemi, dvěma obývacími pokoji, dvěma terasami, dvěma koupelnami a jedním extra samostatným WC, bezplatným Wi-Fi připojením k internetu se nachází v centru Prahy na Novém Městě v rezidenci Langhans, která získala cenu Stavba roku 2003 a disponuje výtahem do 5. patra a nonstop recepcí. Dvojpodlažní apartmán tvoří apartmán v pátém patře a prosklený penthouse a je vybavený stylovým kvalitním nábytkem, unikátními obrazy a elegantním osvětlením. Apartmán v pátém patře disponuje otevřeným prostorným obývacím a jídelním prostorem s plně vybaveným kuchyňským koutem, jednou koupelnou a samostatnou toaletou a dvěma velkými ložnicemi. Skleněný penthouse v šestém patře, do kterého vystoupáte po soukromém schodišti, disponuje obdélníkovým otevřeným prostorem, který je rozdělen na obývací, jídelní a kuchyňský kout, terasou a prosklenou stěnou, která poskytuje jedinečný výhled na Pražský hrad. Dále je zde koupelna a ložnice s terasou a stromem.

Perfektní umístění
Apartmán se nachází co by kamenem dohodil od Václavského náměstí a jen pět minut pěšky od Starého Města. Nachází se u tramvajové zastávky a stanice metra, v okolí mnoha obchodů, nočních podniků a restaurací.

Vybavení a služby
Apartmán nabízí vysokorychlostní Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plazmovou obrazovkou, domácí kino s DVD přehrávačem, dvě pračky a další. Cena zahrnuje jednou týdně úklid a výměnu ložního prádla a ručníků. Cena je pro 6 osob, příplatek za osobu navíc je 30 euro za noc.

Další informace k budově: Apartmány Vodičkova

Také nabízíme letištní transfery.

Parkování: Garáže KrakovskáParkování v hotelu Radisson Blu Alcron, Hlavní nádraží, Kotva, Palladium, Garáže Národní divadlo & Central Parking Prague

Reference našich klientů

Cinzia Brenna

Dear Anastasia, thanks a lot for your kind help. Your apartment was wonderful, placed in an enchanting location. All the rooms were very nice, service impeccable, clean and well mantained. Flat is really amazing: we did not want to leave! Thanks again for the good service and hope to come again to Prague! We will surely contact you.