Apartmán Metropolitan
Obývací pokoj
Jídelní stůl
Ložnice I
Ložnice II
Kuchyňský kout
Koupelna s vanou a WC
Extra samostatná toaleta
Plánek bytu
Palác Langhans - eklektická architektura
Recepce v rezidenci
Vnitroblok budovy
Dekorace ve společných prostorech
Schodiště budovy
Šachovnicová podlaha ve společných prostorech
Společné prostory zadního nádvoří
Pohled na kostel Panny Marie Sněžné
Pohled na Františkánskou zahradu

Apartmány Langhans

3+kk Apartmán Metropolitan

Vodičkova 37, Praha 1 - Staré Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Prostorný luxus
Tento apartmán na pražském Novém Městě se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami s bezplatným Wi-Fi internetem se nachází v pátém patře rezidence Langhans, jež byla oceněna prestižní cenou za současnou architekturu jako Stavba roku 2003. V budově je nonstop recepce a výtah. Moderní, plně vybavený apartmán je zařízen kvalitním nábytkem, stylovým osvětlením, dřevěnými podlahami a originálními obrazy. Apartmán disponuje velkým otevřeným obývacím a jídelním prostorem s velkým množstvím oken, plně vybaveným kuchyňským koutem, dvěma prostornými ložnicemi, koupelnou s vanou, toaletou a umyvadlem a druhým samostatným WC.

Poloha v centru města
Apartmán se nachází nedaleko Václavského náměstí a jen pět minut pěšky od Starého Města v blízkosti tramvajové zastávky, stanice metra, mnoha obchodů, barů, restaurací atd. Většina hlavních pražských památek se nachází v pěší vzdálenosti.

Vybavení a služby
Apartmán nabízí vysokorychlostní Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plazmovou obrazovkou, domácí kino s DVD přehrávačem, pračku, myčku, ložní prádlo a ručníky. Cena zahrnuje jednou týdně úklid a výměnu ložního prádla a ručníků. Uvedená cena je pro 5 osob, příplatek za osobu navíc je 30 euro za noc.

Další informace k budově: Apartmány Vodičkova

Také nabízíme letištní transfery.

Parkování: Garáže KrakovskáParkování v hotelu Radisson Blu Alcron, Hlavní nádraží, Garáže OD Kotva, Garáže Palladium, Garáže Národní divadloCentral Parking Prague

Reference našich klientů

Thomas Davis

Hello Daniel, thank you for the stay/rental in Prague. It was a terrific location, the apartment worked well for us. Thanks.