Apartmán 2+1 Sunlit
Obývací pokoj
Obývací pokoj a jídelní stůl
Moderní kuchyň
Pohled z okna
Ložnice v patře
Galerie
Terasa apartmánu
Výhled z okna
Pohled z apartmánu na Staré Město
Pohled do obývacího pokoje
Detail v interiéru
Detail vybavení
Koupelna
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán 2+1 Sunlit

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 3 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Krásný slunný apartmán
Tento dvojúrovňový klimatizovaný apartmán Sunlit 2+1 s vlastní terasou a s bezplatným připojením k internetu se nachází na oblíbeném Starém Městě v okouzlující budově chráněné UNESCO s 24-hodinovou recepcí a výtahem. Tento plně zařízený apartmán nabízí stylový nábytek a obrazy. Apartmán nabízí v dolním patře otevřený obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybavenou moderní kuchyň, jídelní kout a toaletu. V horním patře se nachází ložnice, koupelna s vanou, toaletou, bidetem a dvojitým umyvadlem a nádherná terasa, kde si můžete po ránu vychutnat šálek kávy nebo odpoledne sklenku vína nebo dobrého českého piva.

Perfektní poloha na Starém Městě
Apartmán se nachází jen pár kroků od Staroměstského orloje, Týnského chrámu a barokních fasád na Staroměstském náměstí. Na Starém Městě najdete klikaté dlážděné uličky pro pěší, butiky, okouzlující sklepní restaurace a bary, malebná náměstí, velkolepé kostely a mnoho dalšího. Většina hlavních pražských památek včetně Karlova mostu je v pěší vzdálenosti od rezidence.

Služby a vybavení
K vybavení apartmánu patří zdarma vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu, satelitní televize s plazmovou obrazovkou, systém domácího kina s DVD přehrávačem, pračka a sušička. Výměna povlečení, ručníků a úklid jednou týdně jsou v ceně. Uvedená cena je za 3 osoby, cena za osobu navíc je 30 euro.

Více informací o budově: Rezidence U kapra

Nabízíme také letištní transfery.

Informace o parkování: Garáže Rudolfinum

Reference našich klientů

Anders

Dear prague-stay.com. I stayed in some of your apartments before, but One-Bedroom Sunlit Apartment U Kapra is the most convenient and closest to old town square. Very comfortable and cozy apartment with all needed amenities and services. I like it has a terrace, so u can enjoy a cup of coffee on the private terrace and have a fresh baked croissant just from bakery downstairs. Its lovely location and just few steps from fascinating old town square with amazing astronomical clock and Charles Bridge, where you can make a wish. If I had a chance to come back some place in the world all the time it will be definitely Prague and prague-stay apartments. It is just perfect vibes, open people and great experience. I highly recommend to have a chance and visit this lovely city and if you want to have a great apartment ask prague-stay to book it for you. Thank you and looking forward to come back!