Apartmán Wenceslas Loft
Obývací pokoj s pohovkou
Jídelní stůl a obraz
Kuchyň a jídelní prostor
Ložnice s velkými okny
Ložnice s výhledem na Pražský hrad
Prostorný loft ke spaní
Osvětlení
Koupelna a chodba
Koupelna s vanou
Koupelna se sprchou
Výhled z apartmánu na Nové Město
Plánek bytu
Krakovská Terraces
Recepce budovy
Vjezd do podzemních garáží
Lobby
Schodiště
Atrium
Vstup do apartmánů
Podzemní garáž
Noční pohled na Pražský hrad
Noční pohled na Malou Stranu

Krakovská Terraces

Apartmán Wenceslas Loft

Krakovska 9, Praha 1 - Nové Město

7 Ubytování až pro 7 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Moderní apartmán v Praze
Tento dvojúrovňový apartmán se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami nabízí nezapomenutelné ubytování v Praze. Apartmán je stylově a pohodlně vybaven a disponuje dostatkem úložného prostoru a dřevěnými podlahami. Nachází se v domě s nonstop recepcí, výtahy a podzemními garážemi (parkování je možné podle aktuální obsazenosti za zvláštní poplatek). Apartmán se pyšní otevřeným obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, hlavní ložnicí s vlastní koupelnou, prostorným loftem ke spaní, útulnou ložnicí s postelí velikosti twin size a koupelnou se sprchovým koutem a druhým WC. Apartmán je umístěn v 6. patře. Dostanete se k němu po schodišti vedoucím od výtahu v 5. patře.

Poloha ve středu města
Apartmán se nachází v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí, kde se nachází mnoho obchodů, restaurací, barů a zábavních podniků. Horní části náměstí dominuje hlavní budova Národního muzea, jezdecká socha svatého Václava, ale i nová budova Národního muzea, která byla kdysi sídlem Federálního shromáždění. Nedaleko Václavského náměstí najdete také Státní operu a Hlavní nádraží. Pokud chcete lépe poznat noční život hlavního města, je pro vás umístění apartmánu ideální, ale stejně tak jde o ubytování vhodné pro rodiny – apartmán je díky svému umístění v nejvyšším patře domu klidný a tichý. Dům se nachází jen několik minut pěšky od hranice Starého Města a většinu památek tak budete mít v pěší vzdálenosti.

Vybavení a služby
K vybavení apartmánu patří vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu, satelitní televize s plazmovou obrazovkou, systém domácího kina s DVD přehrávačem, pračka, mikrovlnná trouba a další. V ceně je zahrnut úklid, výměna povlečení a ručníků jednou týdně. Dům nabízí non-stop recepci, výtahy a podzemní garáže (parkování není v ceně a jeho možnost závisí na aktuální obsazenosti; maximální rozměry vozu: 200 cm na výšku, 220 cm na šířku a 500 cm na délku). Uvedená cena je pro 6 osob, každá osoba navíc platí 30 euro za noc.

Více informací o budově: Krakovská Terraces

Nabízíme také letištní transfery.

Parkování: Garáže Krakovská, Parkování v hotelu Radisson Blu Alcron, Hlavní nádražíGaráže OD KotvaPalladiumGaráže Národní divadlo & Central Parking Prague

Reference našich klientů

Marleen Olievier

Dear Zorica, Prague is a beautiful city and so is the appartment. We also appreciate the friendliness and helpfulness of all the personnel. We enjoyed our stay and it was nice meeting you. Best regards.