Apartmán Wenceslas Terrace
Interiér s květinami
Moderní kuchyň
Terasa
Soukromá terasa
Ložnice s přístupem na terasu
Ložnice se střešními okny
Loftová ložnice
Loft
Moderní koupelna
Koupelna se sprchou
Místo na čtení s výhledem
Výhled z terasy
Detail dekorace
Plánek bytu
Krakovská Terraces
Recepce budovy
Vjezd do podzemních garáží
Lobby
Schodiště
Atrium
Vstup do apartmánů
Podzemní garáž
Noční pohled na Pražský hrad
Noční pohled na Malou Stranu

Krakovská Terraces

Apartmán Wenceslas Terrace

Krakovska 9, Praha 1 - Nové Město

8 Ubytování až pro 8 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Moderní apartmán s velkou terasou
Klimatizovaný apartmán se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami se dvěma toaletami a prostornou terasou s výhledem na pražské panorama včetně Petřína je perfektním místem, které můžete během vašeho pobytu v Praze směle nazývat domov. Apartmán Wenceslas Terrace se nachází ve zrekonstruovaném domě v centru Prahy, který disponuje nonstop recepcí, výtahy a podzemní garáží (možnost parkování za poplatek podle dostupnosti). Apartmán nabízí dvě prostorné ložnice (jedna je se vstupem na terasu), krásné patro s místem na spaní, plně vybavenou kuchyň a jídelní kout, dvě koupelny a obývací pokoj, ze kterého se vstupuje na soukromou terasu vybavenou zahradním nábytkem. Apartmán Wenceslas Terrace je umístěn v 6. patře. Dostanete se k němu po schodišti vedoucím od výtahu v 5. patře.

Rušné centrum
Apartmán Wenceslas Terrace je díky své poloze nedaleko Václavského náměstí skvělým místem, kde se v Praze ubytovat, protože na náměstí se nachází mnoho obchodů, restaurací, barů a zábavních podniků. Vrchní části náměstí dominuje krásná budova Národního muzea a jezdecká socha sv. Václava. V okolí se nachází také Státní opera a hlavní vlakové nádraží. Většina památek na Starém Městě je v pěší vzdálenosti, protože Staré Město se nachází jen pár minut chůze od apartmánu.

Vybavení a služby
K vybavení apartmánu patří vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu, ssatelitní televize s připojením k internetu, pračka, mikrovlnná trouba a další. V ceně je zahrnut úklid, výměna povlečení a ručníků jednou týdně. Dům nabízí non-stop recepci, několik výtahů a podzemní garáže (parkování není v ceně a jeho možnost závisí na aktuální obsazenosti; maximální rozměry vozu: 200 cm na výšku, 220 cm na šířku a 500 cm na délku). Uvedená cena je pro 6 osob, každá osoba navíc platí 30 euro za noc.

Více informací o budově: Krakovská Terraces

Nabízíme také letištní transfery.

Parkování: Garáže KrakovskáParkování v hotelu Radisson Blu Alcron, Hlavní nádraží, Garáže OD Kotva, Palladium, Garáže Národní divadlo & Central Parking Prague

Reference našich klientů

Sara

We stayed in the Wenceslas Terrace Apartment this last weekend and wow! What a great place – super location, great apartment – so spacious and full of cool design furniture pieces. We really loved the terrace – it was an extra bonus since the weather was so nice. I would heartily recommend Prague-Stay to anyone visiting Prague; not only was the apartment great, the service was top notch too – easy check-in and friendly, professional communication from our agent. Many thanks to Prague Stay!