Apartmán Sundeck
Obývací a jídelní prostor
Obývací pokoj s pohovkou
Obývací pokoj
Moderní kuchyň
Prostor apartmánu s jídelním stolem
Hlavní ložnice s vlastní koupelnou
Podkrovní ložnice se střešními okny
Loft s prostorem na spaní
Detail loftové ložnice
Prostor na sezení
Koutek na čtení
Koupelna s vanou
Koupelna se sprchou
Terasa
Plánek bytu
Krakovská Terraces
Recepce budovy
Vjezd do podzemních garáží
Lobby
Schodiště
Atrium
Vstup do apartmánů
Podzemní garáž
Noční pohled na Pražský hrad
Noční pohled na Malou Stranu

Krakovská Terraces

Apartmán Sundeck

Krakovska 9, Praha 1 - Nové Město

8 Ubytování až pro 8 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 3 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Krásný apartmán v centru s velkou terasou
Klimatizovaný apartmán Sundeck se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami s WC a další extra třetí toaletou a soukromou terasou učiní váš pobyt v Praze nezapomenutelným. Apartmán se nachází v 6. patře zrekonstruované budovy s nonstop recepcí, výtahy a podzemními garážemi (možnost parkování za poplatek podle dostupnosti) a díky své poloze v centru města vám nabídne vše, co budete potřebovat. Apartmán má plně vybavenou kuchyni a otevřený obývací pokoj, z nějž se vchází na prostornou terasu, odkud se vám naskytne nádherný výhled na Prahu i s Petřínem. Dále jsou v apartmánu dvě ložnice, velká galerie na spaní, dvě koupelny přístupné z ložnic a samostatné WC. Apartmán je stylově a komfortně vybaven a disponuje dostatečným množstvím úložného prostoru.

Centrální poloha
Apartmán Sundeck se nachází poblíž živého Václavského náměstí, na němž najdete celou řadu obchodů mezinárodních značek, restaurací a barů a mnoho možností zábavy. Náměstí dominuje krásná budova Národního muzea v horní části náměstí a také sousoší patronů české země se svatým Václavem na koni. V okolí najdete také Státní operu a hlavní vlakové nádraží. Z vrchu náměstí se po chvíli chůze dostanete na Staré Město pražské, kde se nachází většina hlavních památek. Ať už vás zajímá pražský noční život nebo jste rodina hledající klidné ubytování v centru Prahy, tento apartmán je pro vás ideální.

Vybavení a služby
K vybavení apartmánu patří vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu, satelitní televize s plazmovou obrazovkou, systém domácího kina s DVD přehrávačem, pračka, mikrovlnná trouba a další. V ceně je zahrnut úklid, výměna povlečení a ručníků jednou týdně. Dům nabízí nonstop recepci, několik výtahů a podzemní garáže (parkování není v ceně a jeho možnost závisí na aktuální obsazenosti; maximální rozměry vozu: 200 cm na výšku, 220 cm na šířku a 500 cm na délku). Uvedená cena je pro 6 osob, každá osoba navíc platí 30 euro za noc.

Více informací o budově: Krakovská Terraces

Nabízíme také letištní transfery.

Parkování: Garáže KrakovskáParkování v hotelu Radisson Blu Alcron, Hlavní nádraží, Garáže OD Kotva, Palladium, Garáže Národní divadlo & Central Parking Prague

Reference našich klientů

Peter Fekete

We were a group of 6 people and the spacious apartment had some free beds left anyway. It was a loft like apartment with high ceiling and stairs to elevated place with aditional qeensize bed. Dining table could fit us all and everything was exceptionally equipped, furnished and clean. We were able to cook everything in that kitchen although we did it only once for breakfest, because the location is right in the middle of all the great restaurants and it would be a shame not to try them out.