Prague Panorama Penthouse
Výhled z okna
Obývací pokoj s pohovkou
Privátní terasa se zahradním nábytkem
Kuchyň s kompletním vybavením
Noční výhled na Prahu
Okna v ložnici
Ložnice II
Umyvadlo
Koupelna s toaletou a vanou
Pohled na Pražský hrad
Noční pohled terasy
Noční pohled na Pražský hrad
Balkón s úžasným výhledem
Privátní balkón - skvělé místo pro romantickou relaxaci
Plánek bytu
Krakovská Terraces
Recepce budovy
Vjezd do podzemních garáží
Lobby
Schodiště
Atrium
Vstup do apartmánů
Podzemní garáž
Noční pohled na Pražský hrad
Noční pohled na Malou Stranu

Krakovská Terraces

Prague Panorama Penthouse

Krakovska 9, Praha 1 - Nové Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Apartmán se soukromou terasou a balkonem
Tento klimatizovaný penthouse se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami se pyšní balkonem a terasou, které nabízejí úžasný výhled na pražské panorama. Apartmán se nachází ve zrekonstruovaném domě s nonstop recepcí, výtahy a podzemními garážemi (garážové stání je k dispozici za poplatek podle obsazenosti). Apartmán má dvě prostorné ložnice, jednu koupelnu s vanou a WC a druhou koupelnu se sprchovým koutem a druhým WC, plně vybavenou oddělenou kuchyň a obývací pokoj, z něhož se vchází na balkón, odkud je vidět Pražský hrad, Petřín a věže hlavního města. Z balkonu se dá sejít po schodech na soukromou terasu apartmánu, ideální pro posezení o letních večerech. Apartmán Prague Panorama Penthouse se nachází v 6. patře domu a dostanete se do něj po schodišti vedoucím od výtahu v 5. patře.

Živé centrum města
Apartmán se nachází nedaleko Václavského náměstí, jež nabízí množství obchodů mezinárodních značek, českých restaurací, různých barů, nočních podniků, kaváren a cukráren. Na náměstí shlíží krásná budova Národního muzea. Najdete zde také sochu svatého Václava na koni obklopeného českými svatými. V okolí se nachází Státní opera, několik nezávislých artových kin a hlavní vlakové nádraží. Na Staré Město pražské, kde najdete velké množství pražských památek, se dostanete za několik minut pěšky směrem dolů po náměstí.

Vybavení a služby
K vybavení apartmánu patří vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu, klimatizace, satelitní televize s plazmovou obrazovkou, systém domácího kina s DVD přehrávačem, pračka, mikrovlnná trouba a další. V ceně je zahrnut úklid, výměna povlečení a ručníků jednou týdně. Dům nabízí non-stop recepci, několik výtahů a podzemní garáže (parkování není v ceně a jeho možnost závisí na aktuální obsazenosti; maximální rozměry vozu: 200 cm na výšku, 220 cm na šířku a 500 cm na délku). Uvedená cena je pro 5 osob, každá osoba navíc platí 30 euro za noc.

Více informací o budově: Krakovská Terraces

Nabízíme také letištní transfery.

Parkování: Garáže KrakovskáParkování v hotelu Radisson Blu Alcron,  Hlavní nádraží, Garáže OD Kotva, Palladium, Garáže Národní divadlo & Central Parking Prague  

Reference našich klientů

Ortwin Tischler

Dear Daniel - thank you for your help. My family and I enjoyed our days in prague. Best regards from Munich.