Apartmán Stylish
Jídelní stůl a kuchyň
Obývací pokoj s designovým lustrem
Obývací pokoj s pohodlným nábytkem
Plně vybavená kuchyňská linka
Velká ložnice
Koupelna s vanou a WC
Detail
Plánek apartmánu
Apartmány Řetězová
Lobby a nonstop recepce
Výtah v budově
Schodiště
Společná umělecká galerie
Výtah a točité schodiště
Tiché společné nádvoří
Útulné nádvoří
Prosklená pavlač s výhledem na Pražský Hrad
Pražské střechy
Řetězová ulice v noci
Budova Řetězová
Další krásný den v Praze

Apartmány Řetězová

Apartmán Stylish

Liliová 8, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Atraktivní apartmán v centru Starého Města
Tento klimatizovaný nekuřácký apartmán s jednou ložnicí se nachází v architektonicky oceněném komplexu ze 17. století v centru Prahy, který je vybaven nonstop recepcí, Wi-Fi zdarma a výtahem. Apartmán je umístěn v prvním patře a pyšní se rohovým obývacím pokojem s jídelním stolem a pohovkou, velkou, plně vybavenou kuchyní, ložnicí, koupelnou s vanou a dalším. Apartmán je stylově zařízen a vybaven interiérovými dekoracemi, má dostatek úložného prostoru a parkety.

Ideální poloha na Starém Městě
Komplex se nachází na Starém Městě mezi Staroměstským náměstím a řekou Vltavou a představuje tak ideální místo, kde se v Praze ubytovat. V pěší vzdálenosti jsou všechny hlavní památky Starého Města a ve čtvrti se nacházejí také butiky, gurmánské restaurace, kouzelné kavárny a bary poseté po klikatých dlážděných uličkách, ale i krásné kostely, paláce a divadla.

Vybavení a služby
Vybavení a služby zahrnují kabelovou televizi, DVD přehrávač, Wi-Fi vysokorychlostní internet, výtah, klimatizaci, domácí telefon, pračku/sušičku, nonstop ostrahu a recepci. V případě zájmu lze zajistit parkovací stání; cena 25 eur/den. Závislé na dostupnosti. Úklid a výměna ručníků a povlečení jednou týdně jsou zahrnuty v ceněCena je pro 3 osoby, příplatek za osobu navíc je 30 euro za noc.

Více informací o budově: Apartmány Řetězová

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery.

Reference našich klientů

Dino, Auri and Patrick

Dear Suzy, first of all I hope you are better today and that your cold is going so fast away how they cached you. we are good arrived in Cologne and I want to say a really very warm THANK YOU for all what you did for us during the stay. It was amazing how helpful and selfless you organized for us all these great things in the last days. This stay in your apartment house will be remembered for a long time and you will definitely stay in our hearts, as "the Suzy from Prague" who, despite her severe cold, has done everything to give us a good time. you get a big hug from us three and we hope that we will meet again someday! Greetings (pls also to your kind colleague with the dark hairs....I don't know the name...) from Cologne and three fat kisses from Dino, Auri and Patrick