Apartmán Courtyard
Studio s prostorem na sezení
Studio s pohovkou, kuchyň a postel
Postel a noční stolky
Okna s výhledem do dvora a televize
Útulný jídelní prostor
Designová lampa
Koupelna se sprchou
Okna studia
Plánek apartment
Apartmány Řetězová
Lobby a nonstop recepce
Výtah v budově
Schodiště
Společná umělecká galerie
Výtah a točité schodiště
Tiché společné nádvoří
Útulné nádvoří
Prosklená pavlač s výhledem na Pražský Hrad
Pražské střechy
Řetězová ulice v noci
Budova Řetězová
Další krásný den v Praze

Apartmány Řetězová

Apartmán Courtyard

Liliová 8, Praha 1 - Staré Město

Ubytování až pro 3 osoby v 1 pokoji 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Pěkný apartmán 1+kk na Starém Městě
Tento nekuřácký apartmán 1+kk s klimatizací a okny do dvora je situován v pečlivě zrenovované stavbě ze 17. století, ve které je provozována 24-hodinová recepce, Wi-Fi interenet zdarma. Apartmán Courtyard nabízí bydlení v interiéru s otevřenou dispozicí, v němž se nachází manželská postel a samostatný prostor pro odpočinek s pohovkou a jídelním stolem, moderní koupelna se sprchovým koutem a odpovídající úložný prostor. Apartmán má parketovou podlahu a je vkusně zařízen.

Vyhledávaná lokalita
Apartmán Courtyard se nachází v komplexu Řetězová, který získal cenu časopisu CiJ za Nejlepší rezidenční development v roce 2008. Lokalita komplexu Řetězová je nepřekonatelná, neboť budova stojí příhodně mezi řekou Vltavou a Staroměstským náměstím, v oblasti charakteristické dlážděnými uličkami a barokními fasádami. Díky tomuto umístění jsou všechny nejvýznamnější pražské památky v pohodlném pěším dosahu. 

Vybavení
K vybavení apartmánu Courtyard patří kabelová televize, DVD přehrávač, Wi-Fi Internet zdarma, klimatizace, systém vnitřního interkomu, automatická pračka, moderní vestavěná mikrovlnná trouba a dvojplotýnka, nonstop recepce. V případě zájmu lze zajistit parkovací stání; cena 25 eur/den. Závislé na dostupnosti. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, výměnu povlečení a ručníky. Cena je pro 2 osoby, příplatek za osobu navíc je 10 euro za noc.

Informace o budově: Apartmány Řetězová

Nabízíme letištní transfery.

Reference našich klientů

Debbie Zsiga, Pierre Senécal

Dear Desanka, We had a wonderful time in Prague and enjoyed our apartment experience. Thank you for your excellent communication and professionalism from the beginning to the end of our trip. We also enjoyed speaking with our driver! We just had lunch the other day at our local Czech restaurant BOHEMIA, near our home. We were very excited to tell the owners about our trip. Of course, I practiced speaking some Czech! It was a pleasure working with you and visiting such a beautiful city. Dokud se znovu setkame!