Apartmán Hip
Obývací pokoj, jídelní stůl a kuchyně
Ložnice s oknem
Kuchyně
Koupelna s vanou
Plánek apartmánu
Apartmány Řetězová
Lobby a nonstop recepce
Výtah v budově
Schodiště
Společná umělecká galerie
Výtah a točité schodiště
Tiché společné nádvoří
Útulné nádvoří
Prosklená pavlač s výhledem na Pražský Hrad
Pražské střechy
Řetězová ulice v noci
Budova Řetězová
Další krásný den v Praze

Apartmány Řetězová

Apartmán Hip

Liliová 8, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylový apartmán na Starém Městě
Apartmán Hip s jednou ložnicí se nachází na Starém Městě ve zrenovovaném rezidenčním komplexu ze 17. století s nonstop recepcí, Wi-Fi zdarma a výtahem. Apartmán je klimatizovaný a nekuřácký a skládá se z předsíně, obývacího pokoje s jídelním stolem a pohovkou, samostatné plně vybavené kuchyně, ložnice a koupelny s vanou a WC. Rozhodnete-li se ubytovat se v tomto apartmánu, můžete se těšit na stylový nábytek a dekorace, skleněné interiérové dveře, parketové podlahy a dostatek úložného prostoru. Rezidenční komplex, ve kterém se apartmán nachází, pochází ze 17. století a získal ocenění CIJ Award za rok 2008 v kategorii Nejlepší rezidenční development.

V samém srdci Starého Města
Apartmán se nachází v oblasti mezi Vltavou a Staroměstským náměstím. Jeho umístění je tedy skutečně ideální, neboť se všude po centru dostanete snadno pěšky. Pro Staré Město jsou typické dlážděné uličky, pestrobarevné barokní fasády, starobylé paláce a kostely, luxusní obchody a prodejní galerie, sklepní restaurace a vinárny, tradiční české hospody a mnoho dalšího. Většina nejvýznamnějších pražských památek se nachází v pohodlném pěším dosahu.

Služby a vybavení
K vybavení apartmánu patří satelitní televize, Wi-Fi Internet zdarma, výtah, klimatizace, intercom, pračka, myčka na nádobí, nonstop ostraha a recepce. Cena zahrnuje úklid a výměnu povlečení a ručníků jednou týdně. V případě zájmu lze zajistit parkovací stání; cena 25 eur/den. Závislé na dostupnosti. Uvedená cena platí pro 3 osoby, za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Informace o budově: Apartmány Řetězová

Nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Reference našich klientů

Bev

I would like to state that the reception staff were extremely helpful and the location was everything that I wanted. I would also like to particularly commend the driver who picked us up from the airport as our flight was delayed due to a problem with the aircraft and we arrived over 2 hours late to find him still waiting. It was such a surprise but extremely welcome as we were wondering what we would do. Overall we thought Prague was a beautiful city and we enjoyed our stay there. Best wishes.