Apartmán City View
Stůl a pohled na terasu
Obývací prostor
Výhled z apartmánu na Pražský hrad
Noční panorama Prahy
Designovová svítidla v ložnici
Koupelna
Samostatné WC
Odraz výhledu na Prahu
Plánek apartmánu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán City View

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Jedinečné výhledy na pražské panorama
Klimatizovaný apartmán City View s jednou ložnicí, jednou koupelnou a samostatným WC je vybaven Wi-Fi zdarma a nachází se v živé atmosféře pražského centra, ve staroměstské budově po rekonstrukci s nonstop recepcí, výtahem a podzemním parkováním (parkování není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Zpříjemněte si svůj pobyt v Praze tím, že se ubytujete v tomto apartmánu, jemuž vévodí obývací pokoj s množstvím oken a přilehlou terasou s výhledem na pražské panorama, včetně Pražského hradu, Petřína, stovek starobylých věží a střech, gotického Týnského chrámu a kostela sv. Jakuba. Apartmán má jednu ložnici a zmíněný obývací pokoj s otevřenou dispozicí, jenž zahrnuje plně vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl. Své hosty můžete uložit na pohovce v obývacím pokoji. Kromě obývacího pokoje apartmán tvoří stylová ložnice s malým balkonem s výhledem na Rybnou ulici, koupelna s vanou a umyvadlem a samostatné WC. Interiér je zařízen kvalitním nábytkem a vybavením (včetně vodovodních baterií Hansgrohe) a vyzdoben stylovými dekoracemi.

Prvotřídní pražská lokalita
Apartmán City View nabízí ubytování v prvotřídní lokalitě v centru Prahy. Nachází se mezi proslulým Staroměstským náměstím (5 minut chůze od apartmánu) s jedinečným orlojem a náměstím Republiky, kde jsou situovány Obecní dům, gotická Prašná brána i Palladium, rozsáhlé nákupní centrum s obchody řady světových značek. V oblasti Starého Města se nachází většina pražských památek – ke všem tu snadno dojdete pěšky. Pro tuto pražskou čtvrť jsou typické dlážděné uličky, paláce a kostely, barokní fasády, dobře ukryté sklepní vinárny, pivnice, restaurace s českou kuchyní, skvělé nákupní příležitosti a mnoho dalšího.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří Wi-Fi internet zdarma, satelitní televize s plochou obrazovkou, přehrávač Blu-ray/DVD, pračka/sušička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a mnoho dalšího. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je za 3 osoby, za každou další osobu se platí EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Nikos

Dear Ljupco, I would like to thank you for your help with my booking. Everything was perfect during our stay. You and your colleagues made our stay one to remember. See you next time :-) Regards.