Apartmán Sunset
Obývací a jídelní prostor se vstupem na terasu s panoramatickým výhledem na Prahu
Pohled na Prahu v noci
Slunná ložnice
Ložnice s výhledem na Prahu
Pohled na Pražský hrad
Hlavní ložnice
Koupelna se sprchou
Druhá koupelna se sprchou
Samostatná toaleta s umyvadlem
Výhled na Týnský chrám
Designová tapeta
Plánek apartmánu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Sunset

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Úchvatné výhledy na západ slunce nad Prahou
Apartmán Sunset má dvě ložnice, dvě koupelny a dvě toalety a je vybaven bezplatným Wi-Fi internetem a nachází se v centru Prahy ve staroměstském domě po rekonstrukci s výtahem a nonstop recepcí. V domě lze využít možnost podzemního parkování (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Pokud někdy sníte o pozorování malebného západu či východu slunce nad Prahou s jejími romantickými věžemi a červenými střechami z pohodlí vlastního obývacího pokoje nebo terasy, může vám apartmán Sunset váš sen splnit! Tento klimatizovaný byt ke krátkodobému pronájmu sestává z obývacího pokoje s otevřenou dispozicí, v němž naleznete pohovku pro přespání vašich hostů, plně vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl. Tento pokoj má navíc množství oken skýtajících nádherné výhledy. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, odkud se dostanete na terasu bytu, na níž si můžete vychutnat výhledy na celé pražské panorama, včetně Pražského hradu, Petřína, Týnského chrámu a kostela sv. Jakuba. Byt dále tvoří druhá ložnice s menším balkonem s výhledem na Rybou ulici a vlastní koupelnou (pouze sprcha a umyvadlo), koupelna (sprchový kout, umyvadlo a toaleta) a WC navíc. Tento nadstandardní apartmán je zařízen kvalitním nábytkem a vybavením (včetně vodovodních baterií Hansgrohe).

Pražské Staré Město – památková rezervace UNESCO
Apartmán Sunset se nachází v budově Apartmány Rybná 9, jež nabízí ubytování ve strategické lokalitě na Starém Městě, mezi Staroměstským náměstím s proslulým orlojem a náměstím Republiky s jedinečnou gotickou Prašnou branou, secesním Obecním domem a nákupním centrem Palladium. Na Starém Městě se nachází většina pražských památek, přičemž ke všem se tu snadno a pohodlně dostanete pěšky. Pro oblast jsou typické klikaté dlážděné uličky pro pěší, bohatě zdobené barokní fasády, kostely a paláce, stylové kavárny a bary, rozmanitý noční život, restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, pestré nákupní příležitosti a mnoho dalšího.

Vybavení
Apartmán je vybaven Wi-Fi internetem zdarma, satelitní televizí s plochou obrazovkou, přehrávačem DVD, pračkou/sušičkou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí a mnohým dalším. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je za 5 osob, za každou další osobu se platí poplatek EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Kevin Loewke

Everything was absolutely fantastic. Best apartment I have ever stayed at and completely affordable. When I get situated in the US I will kindly give my feedback to my friends. The service at the front desk was exceptional. Kind regards.