Apartmán Uptown
Obývací pokoj apartmánu
Jídelní stůl pro čtyři osoby
Designový TV stolek
Ložnice s výstupem na balkon
Balkon
Prašná brána s Obecním domem
Koupelna se sprchou
Hansgrohe baterie
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Uptown

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylové ubytování v centru velkoměsta
Apartmán Uptown s jednou ložnicí, jednou koupelnou a Wi-Fi zdarma se nachází v centru Prahy, ve staroměstském domě po rekonstrukci s výtahem, nonstop recepcí a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Tento klimatizovaný moderní byt je ideální pro krátkodobé ubytování při vaší návštěvě Prahy! Skládá se z velkého obývacího pokoje s otevřenou dispozicí, v němž naleznete rozkládací pohovku, plně vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl a z něhož je vstup na balkon. Apartmán dále tvoří pěkná ložnice s balkonem a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na balkon s výhledem na Rybnou ulici se vstupuje speciálními okny, jež se nacházejí v obývacím pokoji a v ložnici. Apartmán je zařízen kvalitním nábytkem a vybavením (včetně vodovodních baterií Hansgrohe) a vyzdoben stylovými dekoracemi.

Zažít Staré Město
Pražské Staré Město je z mnoha důvodů proslulé po celém světě a jsou pro něj typické křivolaké uličky určené pouze pro pěší, nádherné barokní a renesanční fasády, které byly pečlivě zrestaurovány, dobře ukryté kavárny ve dvorech a v zahradách, vinárny, pivnice se skvělou atmosférou a tradiční české restaurace ve starobylých sklepeních, skvělé nákupní příležitosti a mnoho dalšího. Dům s apartmány se nachází v oblasti mezi Staroměstským náměstím s proslulým orlojem a náměstím Republiky s mistrovským kouskem secesní architektury, Obecním domem, což jedno z nejstrategičtějších míst v Praze, pokud jde o krátkodobé ubytování. K většině pražských památek se odtud totiž dostanete pohodlně pěšky.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří Wi-Fi internet zdarma, satelitní televize s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračka/sušička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a mnoho dalšího. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je za 3 osoby, za každou další osobu se platí poplatek EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Omar

Dear Daniel, it was absolutely great....thanks for you and your staff which made the trip to Prague more comfortable.