Apartmán Three-Bedroom Balcony
Obývací prostor
Výhled z balkónu
Ložnice
Koupelna se sprchou
Ložnice
Třetí ložnice se samostatnými postelemi
Koupelna s vanou i sprchou
Prostorná koupelna
Obývací pokoj s výstupem na balkon
Jídelní stúl pro 8 osob
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Three-Bedroom Balcony

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

8 Ubytování až pro 8 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylový a prostorný pražský apartmán s balkonem!
Apartmán Three-Bedroom Balcony se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami, dvěma toaletami a bezplatným Wi-Fi internetem se nachází ve staroměstském domě po rekonstrukci s nonstop recepcí, výtahem a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Tento prostorný apartmán ke krátkodobému ubytování se skládá z obývacího pokoje s otevřenou dispozicí, v němž naleznete rozkládací pohovku, plně vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl. Z obývacího pokoje je přístupný balkon, skýtající výhledy na pražské panorama, včetně Pražského hradu, zeleného vrchu Petřín, gotického Týnského chrámu a bezpočtu pražských věží a střech. Součástí apartmánu jsou tři ložnice, z nichž dvě mají velká okna skýtající výhledy na pražské panorama, zatímco ta třetí má vlastní koupelnu (se sprchovým koutem a umyvadlem) a malý balkon do Rybné ulice. Apartmán doplňují koupelna s vanou, sprchou, umyvadlem a toaletou a samostatné WC navíc. Apartmán je celý zařízen kvalitním nábytkem a vybavením (včetně vodovodních baterií Hansgrohe) a vyzdoben stylovými dekoracemi, a tak je ideální pro ubytování při vaší návštěvě Prahy!

Vyhledávané Staré Město
Apartmány Rybná 9 se nacházejí v centru památkově chráněného Starého Města, mezi proslulým Staroměstským náměstím a náměstím Republiky. Právě v této oblasti se nachází většina pražských památek – ke všem odtud lze pohodlně dojít pěšky. Pro pražské Staré Město jsou typické dlážděné uličky vyhrazené pouze pro pěší, zrestaurované starobylé fasády z období renesance a baroka, živé restaurace a kavárny, bohatý noční život, skvělé příležitosti k nákupům a mnoho dalšího.

Vybavení
Vybavení apartmánu zahrnuje Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračku/sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a mnoho dalšího. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je za 6 osob, za každou další osobu se platí poplatek EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

 Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Ray Drummond

I would like to thank the girl on reception on Sunday 3rd April 2016 for her outstanding customer service. A party of us were staying in room 4 and when we left for our flight home we discovered a phone had been left in the room. We phoned reception and the girl checked the room and found the phone. She then sent the phone to the airport by taxi!! What an exceptional service! Thank you so much again and after a fabulous few days in Prague it ended perfectly! We hope to be back and will recommend your apartments to friends.