Apartmán Two-Bedroom Balcony
Obývací pokoj se skleněnou příčkou
Kuchyně
Jídelní prostor
Ložnice
Balkón s výhledem
Druhá ložnice
Balkón u druhé ložnice
Koupelna
Koupelna se sprchou
Designový detail v ložnici
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Two-Bedroom Balcony

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Výhledy na pražské panorama
Apartmán Two-Bedroom Balcony se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, dvěma toaletami a bezplatným Wi-Fi internetem se nachází uprostřed centra Prahy, které je památkovou rezervací UNESCO, v domě po rekonstrukci s nonstop recepcí, výtahem a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Tomuto klimatizovanému apartmánu vévodí obývací pokoj s otevřenou dispozicí, v němž naleznete mimo jiné pohodlnou rozkládací pohovku, plně vybavenou kuchyni a jídelní stůl. S obývacím pokojem sousedí ložnice, přístupná prosklenými interiérovými dveřmi, ze které je vstup na balkon skýtající úchvatný výhled na pražské panorama, včetně pražských emblémů, jako jsou Pražský hrad, vrch Petřín či na Týnský chrám, ale i na bezpočet kostelních věží a střech a mnoho dalšího. Druhá ložnice má malý balkón do Rybné ulice a vlastní koupelnu (jen sprcha a umyvadlo). Apartmán dále tvoří koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou a dále samostatné WC navíc. Apartmán je zařízen a vyzdoben s ohledem na styl i pohodlí (včetně vodovodních baterií Hansgrohe).

Kouzlo Starého Města
Rezidence Apartmány Rybná 9 se vyznačuje příhodnou lokalitou v centru Prahy, mezi Staroměstským náměstím s proslulým orlojem a náměstím Republiky se secesním Obecním domem. Staré Město se vyznačuje bohatstvím historických památek, z nichž většina se nachází v pohodlném pěším dosahu. Pro tuto část Prahy jsou typické barokní fasády pastelových barev, křivolaké dlážděné ulice, butikové prodejny a nezávislé galerie, živé restaurace, dobře ukryté vinárny a pivnice a mnoho dalšího.

Vybavení
Apartmán nabízí Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračku/sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je za 5 osob, za každou další osobu se platí EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Ruth Morgan

Good evening, I just wanted to say a very big thank you for a lovely weekend at the apartments. They were fantastic. The facilities,location and the service we received was great. Everyone enjoyed themselves so much and many have said that they would like to go back again!!! I hope you all have a lovely Christmas. Kind regards.