Apartmán One-Bedroom Balcony
Otevřený obývací pokoj
Jídelní stůl a kuchyně
Kuchyně
Ložnice s balkónem
Designové lampičky na nočních stolcích
Výhled na Staré Město
Koupelna se sprchou
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán One-Bedroom Balcony

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

5 Ubytování až pro 5 osob ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylový apartmán v centru Prahy
Apartmán One-Bedroom Balcony s jednou ložnicí, jednou koupelnou a jednou toaletou se nachází v centru Prahy ve staroměstském bytě po rekonstrukci s výtahem, nonstop recepcí a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Tento klimatizovaný apartmán s Wi-Fi internetem zdarma má pěkný obývací pokoj s otevřenou dispozicí, v němž naleznete rozkládací pohovku, plně vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl, a ze kterého se dostanete na balkon bytu. Apartmán dále tvoří ložnice s dalším vstupem na balkon a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Balkon je orientován do Rybné ulice a je přístupný architektonicky zajímavými okny z obývacího pokoje a ložnice. Apartmán je vyzdoben a zařízen s ohledem na styl i pohodlí (včetně vodovodních baterií Hansgrohe), a tak se vám může stát skvělým domovem během vaší návštěvy Prahy.

Romantika Starého Města
Rezidence Rybná 9 je situována ve strategické lokalitě v centru staré Prahy, mezi Staroměstským náměstím a náměstím Republiky. Nedaleko od apartmánu se tak nachází většina proslulých pražských památek a emblémů, jako jsou Staroměstský orloj, Týnský chrám, gotická Prašná brána atd. V okolí apartmánu na vás navíc čeká přehršel zdobených fasád, dlážděných ulic, rušných restaurací a stylových kaváren, vináren a pivnic ve starobylých sklepeních, obchodů světových značek, nezávislých galerií a dalšího.

Vybavení
Apartmán nabízí Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračku/sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je pro 3 osoby, za každou další osobu se platí EUR 30 za noc. 

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Ray Drummond

I would like to thank the girl on reception on Sunday 3rd April 2016 for her outstanding customer service. A party of us were staying in room 4 and when we left for our flight home we discovered a phone had been left in the room. We phoned reception and the girl checked the room and found the phone. She then sent the phone to the airport by taxi!! What an exceptional service! Thank you so much again and after a fabulous few days in Prague it ended perfectly! We hope to be back and will recommend your apartments to friends.