Apartmán Three-Bedroom Terrace
Kuchyně, jídelní stůl a výstup na terasu
Terasa s výhledem Prahu
První ložnice
Hlavní ložnice
Ložnice
Prostorná koupelna s vanou
Druhá koupelna se sprchovým koutem
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Three-Bedroom Terrace

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

8 Ubytování až pro 8 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Pražský apartmán s terasou na Starém Městě
Apartmán Three-Bedroom Terrace se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a dvěma toaletami, vybavený klimatizací a Wi-Fi internetem zdarma, se nachází ve staroměstském domě po rekonstrukci s nonstop recepcí, výtahem a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Tento prostorný apartmán pro vás jistě bude skvělým domovem při vaší návštěvě Prahy, neboť je zařízen s ohledem na pohodlí i styl. Apartmánu vévodí obývací pokoj s otevřenou dispozicí, v němž naleznete rozkládací pohovku, plně vybavený kuchyňský kout a jídelní stůl. S obývacím pokojem sousedí prostorná terasa s výhledem na mozaiku červených střech a malebných pražských věží, komplex Pražského hradu a vrch Petřín. Apartmán dále tvoří hlavní ložnice s vlastní koupelnou (pouze sprcha a umyvadlo), další dvě ložnice, koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou a samostatné WC navíc. Apartmán je zařízen stylovým a kvalitním nábytkem a vybavením (včetně vodovodních baterií Hansgrohe).

Magie Starého Města
Rezidence s apartmánem se nachází v samém středu Starého Města, jež je pod ochranou organizace UNESCO, a tak jde o ideální lokalitu pro krátkodobé ubytování v Praze. V pohodlném pěším dosahu je většina pražských památek, včetně Staroměstského náměstí se světoznámým orlojem a náměstí Republiky s nedalekým Obecním domem a Prašnou bránou. Oblast se vyznačuje křivolakými dlážděnými uličkami s magickou atmosférou a naleznete tu butiky řady světových značek, nezávislé galerie, tradiční české restaurace a pivnice, romantické vinárny ve starobylých sklepích a mnoho dalšího.

Vybavení
Apartmán nabízí Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračku/sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je za 6 osob, za každou další osobu se platí EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Ray Drummond

I would like to thank the girl on reception on Sunday 3rd April 2016 for her outstanding customer service. A party of us were staying in room 4 and when we left for our flight home we discovered a phone had been left in the room. We phoned reception and the girl checked the room and found the phone. She then sent the phone to the airport by taxi!! What an exceptional service! Thank you so much again and after a fabulous few days in Prague it ended perfectly! We hope to be back and will recommend your apartments to friends.