Apartmán Two-Bedroom Terrace
Otevřený obývací pokoj s kuchyní
Kompletně vybavená uchyně
Ložnice se vstupem na terasu
Druhá prostorná ložnice
Terasa s výhledem na klášter
Prostorná koupelna s vanou
Koupelna se sprchou
Snídaně na terase s výhledem na Prahu
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Two-Bedroom Terrace

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Staroměstský apartmán s terasou
Náš apartmán Two-Bedroom Terrace se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a dvěma toaletami se nachází uprostřed staré Prahy chráněné organizací UNESCO, ve staroměstském domě s výtahem, nonstop recepcí a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku). Apartmánu, který je vybaven klimatizací a Wi-Fi zdarma, vévodí prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem. Skleněnými dveřmi se z obývacího pokoje vstupuje do ložnice s přístupem na velkou terasu, skýtající výhledy na kostel sv. Jakuba a pražské střechy. Apartmán se dále skládá z hlavní ložnice s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo a toaleta), koupelny s vanou a umyvadlem a samostatného WC. Tento nadstandardní pražský apartmán je stylově a kvalitně zařízen (včetně vodovodních baterií Hansgrohe) a představuje ideální ubytování během vašeho pobytu v Praze.

Kouzlo Starého Města
Rezidence Apartmány Rybná 9 se nachází na Starém Městě, tedy v lokalitě, kde naleznete většinu pražských památek a pamětihodností. Její adresa je ideální pro váš pobyt v Praze, neboť jde o lokalitu mezi Staroměstským náměstím s pozoruhodným orlojem a náměstím Republiky se secesním obecním domem. Pokud rádi poznáváte města formou procházek, jistě vás potěší, že se většina pražských památek nachází v pohodlném pěším dosahu od apartmánu. Oblast, v níž apartmán Two-Bedroom Terrace sídlí, se vyznačuje křivolakými dlážděnými uličkami, zrestaurovanými zdobenými fasádami pastelových odstínů, živými restauracemi a kavárnami, pestrým nočním životem, skvělými příležitostmi k nákupům, soukromými galeriemi, majestátními kostely a mnohým dalším.

Vybavení
Apartmán nabízí Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračku/sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Uvedená cena je za 5 osob, za každou další osobu se platí EUR 30 za noc.

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Mike Dale

Hello Michaela, thanks very much for the grapes. We have really enjoyed Prague. The apartments and the staff have been outstanding. All of you have been so helpful to us. We will leave your city with very fond feelings about your country. Best regards.