Apartmán Design
Pohodlná rozkládací sedačka v obývacím pokoji
Kuchyně
Design ložnice
Druhá designová ložnice
Koupelna se sprchou
Hlavní koupelna s vanou
Design Hansgrohe zařizovacích předmětů
Výhled z apartmánu
Plánek bytu
Apartmány Rybná 9
Vstup
Recepce
Výtah a schody
Parking
Původní prvky
Pohled na pražské panorama
Pohled na Pražský hrad z terasy
Pražské střechy a Petřín
Výhled na Obecní dům s Prašnou bránou
Komplex Pražského hradu v noci
Tým recepce

Apartmány Rybná 9

Apartmán Design

Rybna 9, Praha 1 - Staré Město

6 Ubytování až pro 6 osob ve 3 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny

Stylový apartmán na Starém Městě
Přímo v magickém centru Prahy, ve zrekonstruovaném staroměstském domě s nonstop recepcí, výtahem a podzemním parkováním (není v ceně a závisí na obsazenosti; rozměry vozu maximálně 240 cm na šířku, 530 cm na délku, 210 cm na výšku) se nachází apartmán Design se dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a dvěma toaletami, vybavený klimatizací a Wi-Fi internetem zdarma. Apartmánu dominuje prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem. Kromě obývacího pokoje tu naleznete dvě prostorné ložnice, koupelnu s vanou, sprchou a umyvadlem a další koupelnu. Apartmán je stylově vyzdoben a kvalitně zařízen (včetně vodovodních baterií Hansgrohe), a tak představuje ideální krátkodobé ubytování na Starém Městě.

Prožít Staré Město
Apartmán Design tvoří součást rezidence Apartmány Rybná 9, která se pyšní strategickým umístěním uprostřed Starého Města, chráněného organizací UNESCO. Rezidence se nachází mezi Staroměstským náměstím a náměstím Republiky a nedaleko od ní jsou situovány mnohé pražské památky, jako jsou Staroměstský orloj, gotický Týnský chrám, Prašná brána či secesní Obecní dům. Pro oblast Starého Města jsou charakteristické dlážděné uličky, barokní fasády, dobře ukryté dvory, živé restaurace a kavárny, sklepní bary a pivnice, jedinečné nákupní příležitosti a množství soukromých galerií.

Vybavení
Apartmán nabízí Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s plochou obrazovkou, přehrávač DVD, pračku/sušičku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Uvedená cena je za 5 osob, za další osobu se platí EUR 30 za noc. 

Další informace o budově: Apartmány Rybná 9

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 350 Kč - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

Parkování v budově závisí na obsazenosti; 20 eur/den.

Reference našich klientů

Simona Williamson

Hi there, I just wanted to say thank you very much for our recent stay at Rybna 9. We thought the apartment was absolutely fantastic - all the facilities were great, and the staff on reception were also excellent. We will definitely be looking to stay with you again when we return to Prague. Happy to provide references if that would be helpful. We have also posted a review on Trip Advisor. Thanks again.