Apartmán Royal
Velký obývací prostor
Obývací prostor
Ložnice I s klenutým stropem
Prostorná hlavní ložnice
Druhá ložnice
Posezení v ložnici
Útulná třetí ložnice
Plně vybavená kuchyně s barem
Kuchyňský jídelní stůl
Koupelna s vanou a dvojumyvadlem
Koupelna se sprchovým koutem
Samostatné WC
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán 4+1 Royal

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

7 Ubytování až pro 7 osob v 5 pokojích 2 koupelny, 3 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Prostorný apartmán na Starém Městě v Praze
Apartmán Royal se třemi ložnicemi, dvěma koupelnami a Wi-Fi internetem zdarma se svou polohou skvěle hodí k poznávání Prahy. Nabízí totiž ubytování v samém centru Starého Města a přitom v naprosto tichém prostředí budovy pod ochranou UNESCO. V rezidenci je nonstop recepce a její jednotlivé trakty prošly rekonstrukcí, při níž byly zachovány původní historické segmenty. Apartmán se nachází v prvním patře, v části bez výtahu a tvoří ho obývací pokoj se stropem s malbami zdobenými historickými trámy, samostatná, plně vybavená kuchyně s jídelním stolem a barovým pultem, tři ložnice (jedna s vlastní koupelnou), dvě koupelny (jedna se sprchou a druhá s vanou), samostatné WC a místnost s pračkou a sušičkou. V apartmánu naleznete místnosti s klenutými stropy a dřevěnými parketovými podlahami.

Okouzlující centrum Prahy

Apartmán je situován v samém centru Prahy, za rohem od Staroměstského náměstí, v Karlově ulici, tedy přímo na Královské cestě a pyšní se prestižní lokalitou u staroměstského orloje, jen několik minut chůze od Karlova mostu. V blízkém okolí naleznete mnoho různých krámků se suvenýry, renomované restaurace a kavárny s českými i mezinárodními styly kuchyně, různobarevné fasády domů i pestrý noční život v pivnicích či vinárnách, ukrytých v gotických sklepech, a mnoho dalšího. Naprostá většina pamětihodností je v pohodlné docházkové vzdálenosti.

Vybavení
K vybavení budovy patří nonstop recepce, zatímco k vybavení apartmánu náleží vysokorychlostní Wi-Fi internet zdarma, satelitní televize s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, pračka a sušička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, úklid jednou týdně včetně výměny ručníků a ložního prádla. Cena je pro 6 osob, příplatek za osobu navíc je 30 eur za noc.

Více informací o budově: apartmány U Kapra

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF) a extra úklid, výměnu povlečení a ručníků za 35 eur.

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

ParkováníGaráže Rudolfinum