Apartmán Grand
Obývací pokoj s velkými okny
Loftová ložnice s krbem
Pohled na obývací pokoj z galerie
Kuchyňský kout, točité schodiště, patro
Výhled na koncertní síň Rudolfinum
1. ložnice
2. ložnice
Věže na Starém Městě
Sezení v ložnici č. 2
Ložnice na patře s pracovním koutem
Pracovní koutek s výhledem
Toaleta s umyvadlem
3. ložnice
2. koupelna
Vstupní dveře do bytu
Plánek apartmánu
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Grand

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

9 Ubytování až pro 9 osob v 5 pokojích 2 koupelny, 3 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Prostor a luxus
Tento mezonetový apartmán se čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami a samostatným WC nabízí bezplatný Wi-Fi internet a je ideální pro krátkodobé ubytování v Praze pro celou rodinu. Apartmán se nachází v samém srdci Josefova, tedy čtvrti, pro kterou jsou typické luxusní butiky a gurmánské restaurace, v domě s nonstop recepcí a výtahem. Dolní patro apartmánu tvoří prostorný obývací pokoj s galerií, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem, velká ložnice, rovněž s galerií, další ložnice, plně vybavená koupelna (s vanou, toaletou a umyvadlem), druhé samostatné WC a šatna s úložnými prostory, pračkou a sušičkou. Přístup do horního patra je po točitém schodišti z obývacího pokoje. Horní patro nabízí ložnici na galerii s krbem, další ložnici s koutkem pro četbu a relaxaci a plně vybavenou koupelnu. Interiér apartmánu se vyznačuje dostatkem úložného prostoru, dřevěnými a dlážděnými podlahami a dřevěnými stropními trámy.

Josefov
Rezidence stojí naproti Pinkasově synagoze (která slouží jako Památník českých a moravských obětí šoa) a Starému židovskému hřbitovu. Vltavské nábřeží, koncertní síň a galerie Rudolfinum, Uměleckoprůmyslové muzeum i fascinující synagogy, které tvoří součást Židovského muzea v Praze, to vše se nachází v bezprostřední blízkosti apartmánu. Staroměstské náměstí, Karlův most, Malostranské náměstí i další historické památky a lokality jsou v pohodlném pěším dosahu od apartmánu. Okolí apartmánu se vyznačuje krásnými domy s detailně zdobenými fasádami, kvalitními restauracemi (s českou, mezinárodní, i košer kuchyní), obchody se starožitnostmi, butiky s módou a šperky (jako např. Report's, který nabízí luxusní italskou módu pro muže), bary, nočními podniky a mnohým dalším.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří bezplatný Wi-Fi internet, satelitní televize s připojením k internetu, pračka se sušičkou a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena platí pro 6 osob; za každou osobu navíc se platí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (vizPDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

ParkováníGaráže Rudolfinum