Apartmán Art Nouveau
Jídelní stůl
Kuchyně
Příjemná ložnice
Postel s lampami na čtení
Ložnice se zelenými keramickými kamny
Koupelna s vanou, toaletou a umyvadlem
Toaleta II
Hala apartmánu
Šatna
Starý židovský hřbitov - výhled z apartmánu
Plánek apartmánu
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Art Nouveau

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

5 Ubytování až pro 5 osob ve 3 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Secesní elegance
Tento apartmán s balkonem, Wi-Fi zdarma, dvěma ložnicemi, koupelnou a samostatným WC je situován v srdci pražského Josefova, v lokalitě proslulé množstvím luxusních obchodů a kvalitních restaurací, a představuje tak skvělou příležitost ke krátkodobému ubytování v Praze. Apartmán se nachází ve 4. patře elegantní budovy s nonstop recepcí a výtahem a nabízí působivé výhledy na Starý židovský hřbitov, komplex Pražského hradu a další pražské scenerie. Apartmán je tvořen dvěma prostornými ložnicemi (jednou s původními keramickými kamny a jednou s malým balkonem) a obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem, televizí, pohovkou a působivým výhledem na židovský hřbitov, koupelnou (s vanou, toaletou a umyvadlem) a dalším samostatným WC. K apartmánu je třeba vystoupat od výtahu po krátkém schodišti.

Vyhledávaná lokalita Josefova
Apartmán se nachází ve vyhledávané lokalitě, proslulé luxusními butiky (včetně Report's – obchodu s italskou módou pro muže), obchody se starožitnostmi i gurmánskými restauracemi (nabízejícími tradiční českou a košer kuchyní), pivnicemi, bary a dalšími nočními podniky. Dům s apartmány stojí naproti Starému židovskému hřbitovu a Pinkasově synagoze (která slouží jako Památník českých a moravských obětí šoa a tvoří součást Židovského muzea v Praze). Rudolfinum, jedna z dominant vltavského nábřeží, i Uměleckoprůmyslové muzeum jsou v blízkém okolí apartmánu. V pohodlném pěším dosahu se nachází i Staroměstské náměstí, Karlův most a Malá Strana a další významné pražské památky.

Vybavení apartmánu
Vybavení apartmánu zahrnuje Wi-Fi internet zdarma, satelitní televizi s připojením k internetu, pračku a sušičku, myčku na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena platí pro 4 osoby, za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

ParkováníGaráže Rudolfinum