Apartmán Rudolfinum
1. ložnice
Prostorná ložnice s keramickými kamny
Koupelna s vanou
2. ložnice, balkon
WC
Kuchyňský kout
Výhled na hřbitov
Apartmán Rudolfinum
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Rudolfinum

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

5 Ubytování až pro 5 osob ve 3 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Stylové ubytování v Praze
Se dvěma prostornými ložnicemi, koupelnou a samostatným WC, balkonem, bezplatným Wi-Fi a dalším vybavením představuje tento apartmán, situovaný na pražském Josefově, skvělé místo k ubytování během návštěvy Prahy. Apartmán je situován v působivém secesním domě s nonstop recepcí, výtahem a stylovými společnými prostorami s původními dekoracemi a svítidly. Nachází se v pražské čtvrti Josefov, proslulé množstvím skvělých obchodů a restaurací, a tak nabízí příležitost ubytovat se na jedné z nejlepších pražských adres, nedaleko Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Apartmán je umístěn ve 4. patře a má dvě ložnice (jednu s výše zmíněným balkonem, jednu s původními keramickými kamny), obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem, koupelnu (s vanou, toaletou a umyvadlem) a WC (s druhou toaletou a umyvadlem). Velká okna tohoto apartmánu zajišťují dostatek denního světla v celém interiéru a poskytují poutavé výhledy na okolí, včetně Starého židovského hřbitova. Apartmán nabízí množství zachovaných dobových prvků, včetně florální výzdoby stropní omítky a mosazných kování (okenních petlic, zámků atd.), a parketové a dlážděné podlahy v celém svém interiéru. K apartmánu je třeba od výtahu vystoupat po krátkém schodišti.

Kouzlo staré Prahy
Budova s apartmánem se nachází přímo v centru staré Prahy, na rohu dvou živých ulic, naproti Pražskému židovskému hřbitovu a Pinkasově synagoze (ve které se nachází Památník českých a moravských obětí šoa). Vltavské nábřeží, koncertní síň a galerie Rudolfinum a Uměleckoprůmyslové muzeum se nacházejí v nejbližším okolí, přičemž množství dalších slavných památek a lokalit je v pohodlné pěší vzdálenosti od apartmánu. V okolí naleznete množství butiků s módou a doplňky pro muže i ženy (pro stylovou italskou módu pro pány, navštivte butik Report's), obchody se starožitnostmi a šperky, kvalitní restaurace (s českou, košer a mezinárodní kuchyní) a další.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří bezplatné Wi-Fi, satelitní televize s přístupem k internetu, pračka/sušička, myčka na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré vybavení a ručníky. Cena je pro 4 osoby; za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

ParkováníGaráže Rudolfinum