Apartmán Imperial
Obývací prostor s loftem
Perfektní místo na čtení
Sezení s konferenčním stolkem
Pohled z okna v obývacím pokoji
Výhled na Hrad
Výhledy na Pražský hrad
Hlavní ložnice
Pohled na pražské věže z hlavní ložnice
Terasa s výhledy
Koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou
Podkrovní ložnice
Pražský hrad a Rudolfinum z druhé ložnice
Sprchový kout
Prostor loftu
Jídelní stůl s výhledy
Kuchyně
Výhled z apartmánu na Starý židovský hřbitov
Plánek bytu
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Imperial

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

7 Ubytování až pro 7 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Pražský apartmán Imperial
Mezonetový apartmán se dvěma koupelnami a toaletou, Wi-Fi zdarma a privátní terasou, který nabízí romantické výhledy na věže Starého Města. Apartmán se nachází na Josefově, v lokalitě s mnoha luxusními butiky a kvalitními restauracemi, v krásné secesní budově s recepcí, výtahem a působivými architektonickými prvky, a představuje tak ideální příležitost k ubytování ve městě sta věží. V dolním patře apartmánu se nachází velký obývací pokoj s galerií, sedací soupravou, včetně pohovky, s krbem a velkými okny (s úchvatnými výhledy na Pražský hrad, Rudolfinum a Pinkasovu synagogu). Z obývacího pokoje se vchází do plně vybavené kuchyně s jídelním stolem. Dolní patro dále tvoří předsíň, WC (s toaletou a umyvadlem) a šatna s pračkou/sušičkou. Druhé patro bytu, kam vede schodiště z obývacího pokoje, nabízí prostor pro posezení s rozkládací pohovkou, ložnici se zkoseným stropem, koupelnu (se sprchou a umyvadlem), další, plně vybavenou koupelnu (s vanou, druhou toaletou a umyvadlem) a druhou ložnici se vstupem na výše zmíněnou privátní terasu. K apartmánu je třeba od výtahu vyjít po krátkém schodišti.

Kouzlo Josefova
Budova s apartmánem se nachází v samém srdci Josefova, naproti Pinkasově synagoze (která slouží jako Památník českých a moravských obětí šoa) a blízko Vltavy, koncertní síně a galerie Rudolfinum, Uměleckoprůmyslového muzea a několika dalších synagog, tvořících součást Židovského muzea v Praze. V pohodlné pěší vzdálenosti od apartmánu jsou i Staré Město, Karlův most, Malá Strana a většina významných pražských památek. Okolí apartmánu nabízí skvělé příležitosti k nákupům (včetně butiku Report's s kvalitní italskou módou, obchodů se starožitnostmi apod.), kvalitní restaurace (s mezinárodní, košer i českou kuchyní) a mnoho dalšího.


Vybavení apartmánu
K vybavení apartmánu patří Wi-Fi zdarma, satelitní televize s připojením k internetu, pračka/sušička, myčka na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je pro 6 osob; za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

ParkováníGaráže Rudolfinum

Reference našich klientů

Helen

Dear Prague Stay, Thank you for contributing to an amazing trip. We will certainly return to your apartments! Kind regards, Helen