Apartmán Quadrio
Světlý obývací pokoj
Pohovka, televize, posuvné dveře
Jídelní stůl pro čtyři
Moderní jídelní stůl
Privátní balkon, jídelní stůl
Ložnice s foto-tapetou
Koupelna s vanou
Postel
Skleněné dveře do obývacího pokoje
Dekorace v apartmánu
Plánek bytu
Apartmány Quadrio
Prostranství před budovou
Vstupní dveře
Vstupní dveře k apartmánu
Vnitřní prostory
Schodiště a výtah
Podzemní parkování

Apartmány Quadrio

Apartmán Quadrio

Purkynova 5, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Ubytování v centru města
Tento moderní apartmán má jednu ložnici, 2 balkony, koupelnu a samostatné WC a nabízí Wi-Fi zdarma, parkování v podzemní garáži (v závislosti na obsazenosti, není v ceně) a mnoho dalšího. Apartmán se nachází ve 3. patře a má prostorný obývací pokoj s televizí a rozkládací pohovkou, jídelním stolem, vstupem na balkon a plně vybaveným kuchyňským koutem se špičkovými spotřebiči. Apartmán dále tvoří elegantní ložnice s druhým balkonem a vlastní koupelnou (vana se sprchou s dešťovým efektem i klasickou sprchou, toaleta a umyvadlo), předsíň a samostatné WC. Apartmán má celostěnná okna (se záclonami, umožňujícími regulaci množství denního světla v apartmánu) s výhledy na pražské střechy, elegantní dekorace a nábytek.

Vyhledávané centrum Prahy
Apartmán se vyznačuje strategickým umístěním v samém srdci Prahy, ve snadném dosahu všech pražských historických památek a lokalit, včetně Staroměstského náměstí, Václavského náměstí, Národního divadla, řeky Vltavy atd. Je situován v komplexu Quadrio, což je moderní prosklený komplex budov, ve kterém se nachází nákupní centrum, supermarket a mnoho dalších obchodů. V oblasti Národní třídy, která se vyznačuje živou, pulsující atmosférou, je mnoho butiků, restaurací, kaváren a barů, nočních podniků atd. Komplex Quadrio korunuje instalace od výtvarníka Davida Černého – jeho rotující hlavu Franze Kafky, naleznete přímo na dvoře komplexu.

Vybavení apartmánu
Vybavení apartmánu zahrnuje Wi-Fi zdarma, výtah v budově, vstup na karty (do budovy i do garáže – vstup do budovy je z ulice i ze dvora komplexu), satelitní televizi s připojením k internetu, pračku se sušičkou atd. Kuchyňský kout je vybaven kvalitními spotřebiči, včetně myčky na nádobí, mikrovlnné trouby, ledničky s výdejníkem ledu a vody atd. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Cena je pro 3 osoby; za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Informace o budově: Apartmány Quadrio
 
Také nabízíme letištní transfery.