Apartmán Symphony
První ložnice
Ložnice I, keramická kamna
WC
2. ložnice, balkon
Plně vybavená koupelna
3. ložnice
Prostorná ložnice s kuchyní
Chodba apartmánu
Plánek bytu
Žatecká N°14
Vstup do budovy
Pohled do vstupní haly
Noční recepce
Secesní dokorace
Secesní společné prostory
Secesní lustr
Společné prostory - schodiště a výtah
Společné prostory - prosklený výtah
Secesní mosazný detail
Pohled na rezidenci
Žatecká N°14

Žatecká N°14

Apartmán Symphony

Žatecká 14, Prague 1, Praha 1 - Staré Město

7 Ubytování až pro 7 osob ve 4 pokojích 1 koupelna, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Ideální ubytování v Praze
Se třemi ložnicemi, koupelnou a samostatným WC, balkonem, bezplatným Wi-Fi a mnohým dalším představuje tento apartmán ideální příležitost k ubytování v Praze. Apartmán je situován v historické části Josefova, ve zrestaurované budově s nonstop recepcí a výtahem. Je tvořen třemi ložnicemi (jedna s privátním balkonem, jedna s původními keramickými kamny), stylovým obývacím pokojem s pohovkou a televizí, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem, a také plně vybavenou koupelnou (vana, umyvadlo a toaleta) a WC (s druhou toaletou a umyvadlem). Interiér apartmánu se vyznačuje původními dobovými dekoracemi, včetně detailní omítkové výzdoby stropů, ornamentálních kování (mosazné zámky, kliky, petlice atd.) a dalšího. Apartmán je stylově a pohodlně zařízen a má v celém interiéru parketové a dlážděné podlahy. K apartmánu je od výtahu třeba vystoupat po krátkém schodišti.

Prestižní adresa
Dům s apartmánem se nachází v okouzlující pražské čtvrti Josefov, na rohu dvou živých ulic, lemovaných módními butiky (nás zaujal butik Report's, který nabízí stylovou pánskou módu), restauracemi (s českou, mezinárodní a košer kuchyní), bary a vinárnami. V oblasti se dále nachází množství významných pražských památek, včetně Starého židovského hřbitova a Pinkasovy synagogy (ta tvoří součást Židovského muzea, která slouží jako Památník českých a moravských obětí šoa a stojí přímo naproti domu s apartmány), vltavského nábřeží, koncertní síně a galerie Rudolfinum a Uměleckoprůmyslového muzea. Další významné pražské památky – Staroměstské náměstí, Karlův most, Malá Strana atd. – jsou jen několik minut chůze od apartmánu.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří nonstop recepce, satelitní televize s přístupem k internetu, pračka/sušička, myčka na nádobí a další. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré vybavení a ručníky. Cena je pro 6 osob; za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Žatecká N°14

Nabízíme rovněž donášku snídaně s příplatkem 13 euro - Menu (viz PDF), donášku potravin (viz PDF).

Také nabízíme letištní transfery Prague-Stay.

ParkováníGaráže Rudolfinum