Apartmán Charming
Obývací prostor
Obytný prostor s jídelním stolem
Pohled na Malé Náměstí
Pohled na jídelní stůl a kuchyni
Jídelní stůl pro 6 osob
Otevřený obytný prostor
Pohodlná postel v obývacím pokoji
Detail
Oddělená prosklená ložnice
Koupelna se sprchovým koutem
Pohled na Malé Náměstí z apartmánu
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán Charming

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Stylové ubytování v Praze
Apartmán Charming s jednou ložnicí, bezplatným Wi-Fi a klimatizací je situován v historickém komplexu z roku 1403 s nonstop recepcí, výtahem, stylovými společnými prostory a původními architektonickými prvky. Apartmánu dominuje hlavní místnost s televizí a rozkládací pohovkou, prostorem pro spaní (s dvojlůžkem), plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem. Součástí hlavní místnosti je i krychlová ložnice, oddělená od zbytku místnosti skleněnými stěnami (soukromí zajišťují závěsy). Prostorná hlavní místnost má velká okna s výhledem na malebné Malé náměstí, které se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Apartmán dále tvoří elegantní koupelna (se sprchou, umyvadlem a toaletou) a předsíň. Apartmán je zařízen stylovými dekoracemi a nábytkem a má parketové a dlážděné podlahy. Obývací pokoj se honosí původním dřevěným stropem.


Kouzlo Starého Města
Pro oblast Starého Města jsou typické renesanční a barokní domy a paláce, krásné kostely a divadla, klikaté dlážděné uličky, a především skutečně nezaměnitelná historická atmosféra. Rezidence U Kapra se nachází na rohu Malého náměstí a Královské cesty – Karlovy ulice (ulice pouze pro pěší, která vede ke Karlovu mostu). V oblasti naleznete množství skvělých obchodů, kvalitních restaurací, barů, pivnic, kaváren i klubů. K většině pražských památek se od apartmánu dostanete pohodlně pěšky.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří klimatizacebezplatné Wi-Fi, satelitní televize s přístupem k internetu, pračka a sušička, sklokeramická deska (bez trouby), mikrovlnná trouba, myčka na nádobí atd. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Uvedená cena platí pro 4 osoby.

Další informace k budově: Apartmány U Kapra

Také nabízíme letištní transfery.

ParkováníGaráže Rudolfinum