Apartmán Chateau
Obytný prostor s jídelním stolem
Plně vybavená kuchyně a jídelní stůl
Příjemná ložnice
Skleněná příčka ložnice
Oddělená toaleta
Koupelna se sprchou
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán Chateau

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

4 Ubytování až pro 4 osoby ve 2 pokojích 1 koupelna, 1 toaleta

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Prostorný pražský apartmán
Aparmán Chateau s jednou ložnicí, bezplatným Wi-Fi a klimatizací je součástí jedinečného historického komplexu z roku 1403 s nonstop recepcí a výtahem, elegantními společnými prostory a mnoha zachovanými původními architektonickými prvky. Apartmán sestává z prostorného obývacího pokoje s televizí, rozkládací pohovkou, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním stolem. Pokoj má velká okna a historický dřevěný strop se zbytky původní dekorativní malby. Apartmán dále tvoří ložnice se skleněnou stěnou (soukromí zajišťují závěsy) a koupelna (se sprchou, umyvadlem a toaletou). Apartmán je vybaven stylovým nábytkem a dekoracemi a má parketové a dlážděné podlahy.

Jedinečné Staré Město
Chystáte-li se navštívit Prahu, využijte příležitost ubytovat se na Starém Městě. Tuto krásnou část Prahy si zaručeně zamilujete. Pro lokalitu Starého Města jsou typické renesanční a barokní domy (s detailně zdobenými fasádami pastelových barev), gotické a barokní kostely a věže, dlážděné uličky, určené pouze pro pěší (v labyrintu staroměstských ulic není těžké se ztratit), a mnoho dalšího. Staré Město nabízí široký výběr restaurací a kaváren (s tradiční českou i mezinárodní kuchyní), barů, pivnic, divadel i galerií. Rezidence U Kapra je situována na rohu Malého náměstí a Královské cesty (Karlovy ulice), jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Po Královské cestě se během pár minut dostanete ke Karlovu mostu, který Staré Město propojuje s Malou Stranou. K většině pražských památek dojdete od apartmánu pohodlně pěšky. Tato lokalita je jednoduše ideální pro účely krátkodobého ubytování v Praze.

Vybavení
K vybavení apartmánu patří bezplatné Wi-Fi, klimatizace, satelitní televize s připojením k internetu, pračka se sušičkou, sklokeramická deska (bez trouby), mikrovlnná trouba, myčka na nádobí atd. Cena zahrnuje úklid jednou týdně, veškeré povlečení a ručníky. Uvedená cena platí pro 3, za každou další osobu se platí 30 eur za noc.

Další informace k budově: Apartmány U Kapra

Také nabízíme letištní transfery.

ParkováníGaráže Rudolfinum

Reference našich klientů

Michael Dale

Thank you so much. I deeply appreciate your help. Your company has always provided excellent service!