Apartmán Charming Deluxe
Obytný prostor s jídelním stolem
Pohled do obytného prostoru
Pohled na Malé náměstí
Plně vybavená kuchyně a jídelní stůl
Ložnice v obytné části
Prosklená ložnice
Koupelna se sprchou
Druhý obytný prostor
Druhá plně vybavená kuchyně
Druhá ložnice
Chodba a ložnice druhé části apartmánu
Druhý sprchový kout a oddělené WC
Sprchový kout v druhé koupelně
Plánek bytu
Apartmány U Kapra
Recepce
Dvůr budovy
U Kapra | Schodiště
U Kapra | Vnitrodvorek
U Kapra | Společné prostory
U Kapra | Výhled z okna na Malé náměstí
Jízda veteránem
U Kapra | Pohled na Staré Město v noci
Malé náměstí na Starém Městě v noci

Apartmány U Kapra

Apartmán Charming Deluxe

Malé náměstí, Praha 1 - Staré Město

8 Ubytování až pro 8 osob ve 4 pokojích 2 koupelny, 2 toalety

Sezonní nabídka - Denní sazba

méně než týden více než 3 měsíce 1 až 3 mesíce 2 až 4 týdny 1 až 2 týdny
€ 1000 € 1000 € 1000 € 1000 € 1000

Luxusní ubytování v centru Prahy
Apartmán Charming Deluxe se 2 ložnicemi, 2 koupelnami, bezplatným Wi-Fi a klimatizací je situován v památkově chráněném historickém komplexu z 15. století s nonstop recepcí, výtahem, elegantními společnými prostory a poutavými architektonickými prvky. Apartmán Charming Deluxe zahrnuje dva propojené prostorné apartmány. První z nich, apartmán Charming, je tvořen velkým obývacím pokojem s televizí, pohovkou a dvojůžkem, plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Součástí pokoje je také ložnice ve tvaru krychle s prosklenými stěnami (soukromí zajišťují závěsy). Tento prostorný pokoj má okna směrem na Malé náměstí, situované jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Apartmán doplňuje koupelna (se sprchou, umyvadlem a toaletou) a vstupní hala. Druhý apartmán, zvaný Chateau, má velký obývací pokoj s televizí, pohovkou, plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Apartmán dále tvoří ložnice s prosklenou stěnou (soukromí zajišťují závěsy) a koupelna (druhá koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou). Oba apartmány se pyšní původními dřevěnými stropy (druhý apartmán vás možná zaujmou zbytky původní dekorativní malby), atraktivními dekoracemi i parketovými a dlážděnými podlahami v celém interiéru. Apartmány jsou propojeny vstupní halou, odkud do každého z nich vede samostatný vchod.

Kouzlo Starého Města
Lokalita Starého Města ukrývá řadu architektonických skvostů, včetně renesančních a barokních městských domů (s fasádami pastelových barev), gotických a barokních kostelů a věží a křivolakých dlážděných uliček, určených pouze pro pěší. Rezidence U Kapra stojí na rohu Malého náměstí a Karlovy ulice, která tvoří součást Královské cesty a vede přímo na Karlův most. V okolí apartmánu naleznete široký výběr obchodů, restaurací, kaváren, koncertních sálů i galerií. K většině pražských pamětihodností a turistických atrakcí pohodlně dojdete během pár minut.

Služby a vybavení
Vybavení apartmánu zahrnuje bezplatné Wi-Fi, satelitní televizi s přípojením k internetu, pračku a sušičku, sporák (bez trouby) mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a další. Úklid jednou týdně i veškeré ručníky a povlečení jsou v ceně. Cena platí pro 6, za každou osobu navíc se platí 30 euro za noc.

Další informace k budově: Apartmány U Kapra

Také nabízíme letištní transfery.

Reference našich klientů

Nina

Dear Daniel, our stay was wonderful!! We will come back and stay at your apartments! Thank you for everything.